Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Baba előtt keressek jobb...

Baba előtt keressek jobb munkát, vagy maradjak a biztosban?

Figyelt kérdés

Minimálbéres-érettségis munkám van, ismerős juttatott be, gyes után is várnának vissza.

Viszont szeretnék a diplomámmal elhelyezkedni, csak most is nehezen találnék állást. Sok munkaadó tart attól, hogy elmegyek szülni, én pedig 2-3 éven belül tényleg elmennék szülni, akkor meg lehet meg is szabadulnának tőlem.

Hogy lenne jobb, maradni itt, hogy babázás közben is legyen munkahelyem és utána is a biztosból keressek a szakmámban?

Vagy próbáljak találni valamit? Aztán vagy kiraknak vagy nem...

Tanulni is szeretnék még, csak a mostani fizetésem nem elég rá.



2013. jún. 19. 16:19
 1/5 anonim válasza:
60%
Kezdj el jobb melót keresni a jelenlegi munkád mellett, ha már biztos, hogy felvettek az új helyre, akkor hagyd ott a régit, és az állásinterjúkon ne reklámozd, hogy gyereket szeretnél, mert akkor nem valószínű, hogy felvesznek.
2013. jún. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Keres munkát de az még akár 1-15, év is lehet utána pedig még jó pár hónap a próbaidő ami alatt ha bejelented, hogy terhes vagy kirúghatnak. Nehéz kérdés én most azt hiszem maradnék a biztosnál. Bár az is igaz, hogy magasabb fizetés után magasabb gyed is járna.
2013. jún. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ezért is gondolkodom, hogy itt alacsony a fizetés, de biztos maradhatok.

Ha máshol valamit elkezdek és mondjuk határozott munkaidőre vesznek fel, vagy ha megtudják, hogy 1-2 hónapos terhes vagyok és kiraknak, nem leszek rosszabb helyzetben, ha munkanélküliként megyek gyereket szülni?

Bár addig meg meg kell élni valamiből és 30 akárhány évesen, gyerekkel, kevés szakmai tapasztalattal még nehezebb lesz munkát keresni...

2013. jún. 19. 19:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha még 2-3 év amíg babát vállalnál, akkor szerintem keress valami mást. Az még elég hosszú idő, amúgy meg nincs rá garancia hogy találsz is, de keresni lehet...
2013. jún. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Menjen a párod gyesre, ha az ő fizuja jobb!
2013. jún. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!