Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem érzitek úgy néha, hogy...

Nem érzitek úgy néha, hogy rohadtul utáljátok a munkátokat? Én nagyon örülök, hogy egyáltalán van. Kényelmes is, sőt túl kényelmes. Úgy érzem nekem pörgősebb munkára lenne szükségem, nem pedig egy irodában ülni és 8 órát a számítógépet bámulni.

Figyelt kérdés
Váltanék én, de több okból is képtelenség. Kis városban élünk. Meló semmi. Mondom, összetehetem a két kezem, hogy nekem ez van. Bérminimumért a két diplomám és két nyelvvizsgám mellé. Ráadásul most nekiállunk a babaprojektnek (remélem hamar összejön és léphetek végre innen). Nagyobb városba nem tudunk költözni, mert sok hitelünk van a kis város mellet lévő kis faluban lévő parasztházunkon. :( Hú, ez szarabbul hangzik, mint amilyen. Na, így a végére nem is tudom mire várok válaszokat. Csak kipanaszkodtam magam! Most jöhet a szidalmazás, hogy örüljek, hogy van melóm, meg házam (banké, de sosem voltunk elmaradva a részlettel egy napot se)!
2013. jún. 24. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek 98%-a nem szeret dolgozni. Egyszerűen nem teheti meg az emberek többsége, hogy szépen végigpróbálja a szakmákat, és azt válassza ki, amelyik a legtöbb örömöt adja. Ez van, pénzért dolgozunk, azt meg megkapjuk, ennyi a lényeg.
2013. jún. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Maximálisan megértelek. Hasonló helyzetben vagyok, csak nekem annyival jobb, hogy elég jó fizut kapok. Van egy sárkány főnöknőm, de a munkába nem szakadok bele és közel van (2 megálló villamossal). Család mellett ideális. Igaz, én sem ezért végeztem főiskolát, de mostanában tényleg nem ufrálhat az ember. Ráadásul én a szakmámban sem keresnék sokkal többet és sokkal nagyobb felelősségem lenne és sokkal-sokkal többet kellene dolgozni. De konkrétan a munkakörömet ki nem állhatom...
2013. jún. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
41%

http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-fi..


6-os (kérdezőé), 7-es, 8-as válaszok illenek ehhez a kérdéshez.

2013. jún. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én buszsofőrként dolgozom és szeretem csinálni a munkát, valahogy megnyugtató...
2013. jún. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!