Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nyomdaipari gépkezelő fizetési...

Nyomdaipari gépkezelő fizetésigény?

Figyelt kérdés
Fent említett munkakörbe jelentkezek és kérnek fizetés igény megnevezését. Dél kelet MO-ról van szó így nem kell nagyon elszállni de gondolom azért minimálbérnél kicsit mehetek feljebb is nem?

2013. jún. 25. 14:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs személyes tapasztalatom, de egy családtag ebben a munkakörben dolgozik, igaz hogy 3-4 éve. Ő kézhez megkap minden juttatással együtt 130-135.000-t. Én olyat netto 90-100.000-t mondanék talán.
2013. jún. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is olyasmire tippeltem megadok egy 120-150k-s intervallumot aztán majd meglátjuk. Mondjuk elvileg kissé komolyabb meló mert valami hippiszupi új hipermodern uniós zséből vett digitális gép kezeléséről lenne szó, de mivel pályakezdő vagyok inkább arra megyek hogy megkapjam a melót.
2013. jún. 25. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!