Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nemzeti dohányboltba eladó...

Nemzeti dohányboltba eladó fizetése?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Júli 1-től egy ilyen dohányboltban leszek eladó, viszont a bèrezésemmel nem igazán vagyok kibékülve. A főnök azt mondta, h fix berbe vagyok, 8 óraba. (90e) mivel én nem azon a településen lakok, felvetettem az utazasi hozzájárulást, mivel 12ezer a berletem 1 hònapra. Azt mondta, h akkor tudja fizetni, ha 5 ezret levon a fizetesemből. Tehát 85nél tartunk,amiert 222 órat kéne dolgoznom. Mondtam neki, hogy ez így nem jó, azt mondta, h többet adni nem tud, max vesz le az oramból. Szerintetek mi a teendő ilyenkor?
2013. jún. 29. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Elfogadni a nincs más.
2013. jún. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 rémuralom ***** válasza:
90%
A 222 óra hogy jön össze? Hány nap 8 óra? (Csak mert a 222 nem osztható 8-cal, ezért kicsit furcsa.)
2013. jún. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
épp ez a lényeg, h 8 órába vagyok bejelentve, és sokkal többet dolgozok -.-
2013. jún. 30. 07:27
 4/8 rémuralom ***** válasza:
Ja jó, ez nem jött le egyértelműen. Nos, akkor viszont legfeljebb az önérzeted marad, amit persze nehéz úgy csinálni, hogy mindketten tudjátok, hogy neked szükséged van erre a melóra, mert nincs más, a főnöknek viszont nincs feltétlenül szüksége rád, mert könnyen találhat mást. Esetleg ráuszíthatsz valami ellenőrzést, ahol kibukhat, hogy feketén dolgoztat, bár abban te is megütheted a bokád.
2013. jún. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jelentsd fel a g[]cibe!
2013. jún. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
A fizu minimálbér, a haszon a főnöké.
2013. jún. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én egy éjjel nappali dohányboltban dolgozom leginkább éjszakánként. A fizetésem bruttó 138 e ft, ami kb 90 ezer nettó, de minden hónapban van túlóra amit fizetnek, vagy ünnepnap stb. kaptam már 125 ezer forint fizetést is. Nem egyértelmű nekem mindig a bérpapír, de úgy számolgattam, hogy az éjszakai pótlékot nekünk sem fizetik ki.
2014. márc. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

figyelj, nem tudsz mit tenni, csak azt hogy elfogadod.

egyébként meg ne sírj, persze értem h többet "dolgozol" és nem fizeti meg, de ilyen herevere állástól nem tudom mit vársz..

2014. júl. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!