Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjún, ha már meg...

Állásinterjún, ha már meg volt a magyar és azt mondják beszéljek magamról kicsit németül is, akkor miket kell/lehet elmondani?

Figyelt kérdés
Ugyanazt amit már magyarul kitárgyaltunk el lehet, értem ez alatt,pl: pármondatban a tanulmányok, korábbi munka hely...? Vagy csak új dolgokat? Szülök? Kutya? Hobbi?

2013. jún. 29. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk kérdezz rá, mit szeretnének még hallani! A szülőkhöz semmi közük.
2013. jún. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hobbik, könyvek, utazások, tanulmányok (akár különórák is, amiket addig nem említettél), eleve esetleges német kötődés...

Elég szomorú, ha valakinek az élete kimerül abból, amit egy interjún pár mondatban elmondott!

2013. jún. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Így tesztelik a nyelvtudást, tehát olyan témát hozz fel, amit el is tudsz mondani.

Igen, nehéz ilyen általános témára válaszolni, szerintem is kérdezz vissza, hogy mégis mire kiváncsiak.

Én órákig tudnék magamról mesélni.

2013. jún. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze, hogy sokat tud az ember mesélni magáról, csak az érdekelt, hogy akinek van ilyen területen tapasztalata, az mit mondott, mi az amit ilyenkor lehet, mi az ami már nem fér bele...
2013. jún. 29. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!