Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért nem válaszolnak a...

Miért nem válaszolnak a diákszövetkezettől? Hogyan kellene jelentkezni?

Figyelt kérdés

1 hete, kb 20-25 emailt/jelentkezést adtam be különféle diákszövetkezeteknek online. Csomó helyre regisztráltam magam (mert "állítólag" így fogadják el a jelentkezést).


Egy hét alatt a közel 25 jelentkezésből mindössze 1 válaszemailt kaptam, hogy nem engem választottak! Ez a jelentkezést követő másnap volt!


Kérdésem, hogy valamit rosszul csinálok? Ennyi jelentkezés után semmi reagálást nem kapok, legalább annyit, hogy "kösz, nem kellesz"?

Új vagyok a diákmunka terén; ez itt ilyen szokás, hogy nem válaszolgatnak?

Akik már nem kispályások diákmunka terén, Ti hogy jelentkeztetek? Mennyi idő volt míg megkaptál egy munkát?

És miért nem képes egy szövetkezet sem válaszolni!?



2013. júl. 4. 15:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Rossz hírem van: ez a természetes. És akkor is ez lesz, ha majd felnőtt munkát keresel magadnak. Én is számtalan helyre jelentkeztem már diákként, 25-ből kb. 2 van, amelyik legalább ír egy válasz e-mailt, hogy fogadták a jelentkezésemet, vagy hogy csak azokat értesítik, akiket felvettek. Viszont tavaly nekem olyan volt, hogy kb. 1-másfél hónap múlva kerestek meg, hogy mehetek dolgozni, mert megüresedett pár hely. Szóval lehetséges, hogy mondjuk páran már augusztusban nem akarnak dolgozni, csak nyaralni és esetleg bekerülhetsz a helyükre. Sajnos mindenhol szarnak ránk, hogy legalább annyit írjanak, hogy nem kellettél, ne várj a munkára.
2013. júl. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!