Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ki tud mondani azt, hogy...

Takacsham kérdése:

Ki tud mondani azt, hogy pénzt helyezek bele és várható idő múlva kamattal kapom vissza? Létezik megbízható bróker pénzügyi csoport, akiknek nem a rövid idő alatt gyors megtollasodás a célja, hanem, hogy a kispolgárnak is jusson?

Figyelt kérdés

Engem legtöbbször már kerestek fel, de első ránézésre tudtam, hogy csalás.


Magyarországon miért nincs teljes átvilágítás alatt egy pénzügyi csoport, ha tudni tartott, hogy több 100 felhasználót náluk megloptak?



2013. júl. 7. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:
én tőzsdézni kezdtem és már kerestem is vele pénzt
2013. júl. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én akkor hagytam abba, amikor ismim jelezte, hogy a plus 5** nevű progi más számokat dob ki neki, mint szomszédénak, a vétel eladás résznél ugyan abban az időben.


Rendes megbízható oldal meg progi létezik e? Kötelező tényleg másokra hagyatkozni, meg zsoldolni mást? Amikor a havi nyerő bőven túllépi a plusz 15 százalékos hozamot? Mennyi év egy kereskedést kitanulni, igaz, hogy a profik is buknak, és az amatőrök segítség nélkül szinte veszteségre vannak ítélve?

2013. júl. 8. 18:44
 3/3 anonim válasza:
Magyar posta -- Kincstárjegy 2 évre. jelenleg egy évre ha berakod, 1millió ft-ra kb. most 50.145ft a kamat
2017. ápr. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!