Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nektek mi a véleményetek?...

Nektek mi a véleményetek? (Több lent)

Figyelt kérdés
[link] az apródon keresgettem amikor ezt találtam jól hangzik de ugyanakkor mégis átverés szagot érzek a dolog mögött.Szerintetek tényleg működik ez a lehetőség?

2013. júl. 7. 21:52
 1/2 The Other ***** válasza:

Józan parasztésszel gondolj bele!

Ha napi 1 óra munkával 76 877Ft-ot vagyis havi 307 508Ft-ot lehetne keresni bármiféle különösebb szaktudás nélkül, akkor AZ ORSZÁGBAN MINDENKI EZT CSINÁLNÁ. Legyen középiskolai tanár, orvos, mérnök, pék vagy akárki más. Hülye lenne bárki is bemenni dolgozni, vagy akárcsak leérettségizni, nemhogy egyetemre menni!


A honlap is tipikus gagyi, hatásvadász: tegyünk fel képeket pénzről, sportkocsikról és jó házakról...


A buktatót nem tudom leírni, mivel semmi konkrétumot nem említ az oldal, és nincs kedvem beregisztrálni, de biztos, hogy kamu.

Mellesleg, ha ennyire önzetlenségből segít, akkor minek kell regisztrációval vesződni, miért nem írja le erre az oldalra a "tuti módszert"?

2013. júl. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
84%
Bárkinek megfordul még a fejében 2013-ban ezekről, hogy valódi?!
2013. júl. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!