Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mark zuckerberg hogyan gazdago...

Mark zuckerberg hogyan gazdagodott meg a facebookal?

Figyelt kérdés
Hogy ott is sok reklám hírdetés megy? Vagy hogyan ?
2013. júl. 8. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Úgy, hogy ellopta az ötletet a Winklevoss testvérektől.
2013. júl. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Láttam a filmet nagyjából . De most arra gondolok hogy hogyan lehet ebből meg kazdagodni hogy minnél több felhasználót gyűjt egy sz@ros oldalra ?
2013. júl. 8. 19:49
 3/7 anonim ***** válasza:

1., Reklám

2., ADATGYŰJTÉS


Ki netezik? Honnan netezik? Mennyit netezik? Mit oszt meg magáról? Hány ismerőse van? Kik az ismerősei?


Emberek millió információt megosztanak magukról, ami hihetetlen pénzeket ér pl.: a reklám cégeknek, de tulajdonképpen több ágazatnak is.


Munkahelyet, telefonszámot, nevet, születési adatokat osztanak meg magukról emberek, néhány hülye külföldön még azt is AUTOMATIKUSAN, hogy hol van és mit csinál, amikről gyönyörű statisztikákat lehet készíteni, melyeknek amúgy a saját felmérése súlyos milliárdokat emésztene fel. Így meg meg lehet vásárolni mondjuk a 14-22 év közötti korosztályról a teljes statisztikát, ami hihetetlen érték.

2013. júl. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Aha értem hát amilyen hülye felesleges dolgokat ki írkálnak az emberek meg is értem hogy ennyi pénze van Mark-nak.Nem is gondoltam volna hogy ebből ennyi pénz jön így az adatgyűjtés szempontjából.
2013. júl. 8. 20:00
 5/7 anonim ***** válasza:

Mondok egy egyszerubb dolgot is...

Anno es most is szerinted a T-COMnak miert van sajat telefon ertekesito osztalya? :))) Pedig sokkal kevesebb adat van a kezukben de azt berbe adjak kulonbozo cegeknek... Az informacio hatalmas penz barmiylen iparag is legyen..

2013. júl. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De ez nekik miért jó hogy ennyi infó van rólunk ? Vagy is hogy mire kell ennyire nekik ?
2013. júl. 8. 23:19
 7/7 anonim válasza:
Dehogy lopta el. xD Benne van a filmben is, hogy még csak a kódot sem látta, és teljesen mást akart létrehozni(és hozott is létre) , mint ők....
2014. ápr. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!