Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elektronikai technikus végzett...

Anitaanita kérdése:

Elektronikai technikus végzettséggel, folyamatban levő egyetemi villamosmérnöki tanulmánnyal Budapesten munkát hol találok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Már több hónapja az interneten keresgélek munka után a szakmámban, vagy legalább ahhoz közel álló műszaki területeken. Jó pár helyre elküldtem az önéletrajzom, még diákmunkára is. Van valami ötletetek arról hogy létezik-e olyan honlap, ami csak (ilyen) műszaki munkákat kínál? Vagy céget, aki felvenne ilyen embert? Már néztem az elektronikai szövetség honlapját is, cégre rákeresve annak honlapján is, kisebb nagyobb; komolyabb és kevésbé komoly álláskereső honlapokon is és voltam állásbörzén is. Mégsincs semmi.....Pedig a mikroelektronika a hobbim, otthon is rengeteget foglalkozom vele. Saját fejlesztésű eszközöket gyártok, rengeteget olvasok.



2013. júl. 9. 12:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!