Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van valami módszer PayPal-on...

Van valami módszer PayPal-on biztonságosan eladni szoftvert, RAR fájlt ami tartalmaz egyéb dolgokat?

Figyelt kérdés
Már egyszer megjártam, mert az egyik vevőm visszakövetelte a pénzét, pedig megkapta a szoftvert amit vett tőlem, a paypal pedig az ő javára döntött. Azt hallottam/olvastam, hogy az ilyen szoftveres vásárlásoknál ha a vevő visszaköveteli a pénzét, és a paypalnak ezt jelzi, akkor 100%, hogy a vevő fog nyerni, tőlem meg lehúzzák a pénzt. Van erre valami biztonságos módszer, hogy pl: Ha van egy "Buy Now" gomb, arra rákattint és automatikusan letölti neki az adott terméket? És ez biztonságosabb lenne, mintha én küldeném el neki Skypon ahogy eddig? Nem szeretnék megint ugyan ebbe a hibába esni, mivel nem 5ft-os termékről van szó.

2013. júl. 10. 02:10
 1/5 anonim válasza:
Megoldható lenne ez a buy now-os módszer, de ez attól is függ hogy pontosan hogy gondoltad ezt.
2013. júl. 10. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Például így: [link]


van egy honlap, ott kiválasztja a neki megfelelő szoftvert, rámegy a vevő, hogy buy now, és automatikusan letölti neki. Csak ugye, ez megint mennyivel lenne biztonságosabb, mert eddig úgy csináltam, hogy küldte a pénzt, én meg skypon átküldtem neki.

2013. júl. 10. 14:16
 3/5 anonim válasza:
Ha ezen keresztül küldi a pénzt, úgytudom nem tudja visszakövetelni.
2013. júl. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Találtam egy még szimpatikusabbat: [link]


A videón tényleg elég egyszerűnek tűnik, és a pénzt a PayPal -ra utlja. Ez mennyire biztonságos ilyen szempontból?

2013. júl. 10. 14:48
 5/5 anonim válasza:
A videó alapján jónak tűnik, de nem tudom hogy valójában hogy működik. Egy próbát megér.
2013. júl. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!