Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha már jelentkeztem egy...

Ha már jelentkeztem egy állásra, de interjú után kihullottam (ez vagy fél éve volt), de az állást megint hirdetik, akkor merjek jelentkezni újból, vagy már feketelistára tettek?

Figyelt kérdés
Ez egy nagyobb cég, ugyhogy valamiért mindig ugyanazokra a poziciokra keresnek embereket. Ennyire nagy a munkaerő fluktuáció?
2013. júl. 10. 16:08
 1/10 intrepid ***** válasza:
Jelentkezzél bátran ha ott akarsz dolgozni, ha behívnak, lehet más HR-es foglalkozik veled, ha pedig ugyanaz, akkor sem biztos, hogy emlékszik rád. Ha nem kérdik, magadtól ne mondd el, hogy már jelentkeztél.
2013. júl. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát biztosan van egy adatbázisuk, amiben mérhetetlen mennyiségü önéletrajz van már. Amikor voltam interjun, akkor nem is volt benn HR-es! 3 mérnök volt benn.
2013. júl. 10. 16:30
 3/10 anonim ***** válasza:
Jelentkezz bátran! Még ha rá is jönnek, hogy korábban kiestél, jó pont lehet az elszántság, hogy nem adod fel, illetve kiderülhet az is, hogy azóta pótoltál hiányosságokat is. Az is lehet, hogy túl magasaok voltak az elvárásaik, ezért nem találtak embert, de most lejjebb vitték, és lehet hogy már te is beleférsz.
2013. júl. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is arra gondolok, hogy ez sokkal inkább jó pont, mint rossz. Azt mutatja, hogy téged kifejezetten érdekel ez az állás. Annak, hogy múltkor nem vettek föl, nagyon sok oka lehet, egyáltalán nem biztos, hogy az volt az ok, hogy alkalmatlan lennél az állásra. Mindenhol nagy a túljelentkezés, kitartónak kell lenni, még ha nehéz is lelkileg.
2013. júl. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy miért nem feleltél meg. Ha az akkori hiányosságokat nem pótoltad akkor nincs értelme.
2013. júl. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hát nem lettem jófejebb, nem lettem szebb se, a szakmai tudásom meg csak tompult. :| Talán anyni javult, hogy jobban beszélek angolul.
2013. júl. 10. 22:28
 7/10 A kérdező kommentje:
bár anno se kellett nekik angolul beszélni.
2013. júl. 10. 22:29
 8/10 anonim ***** válasza:
Jah...ilyen jellegű hibák. Menj el még azért is. Lehet akkor feszült voltál, de gondolom azóta több interjún is részt vettél és ezáltal már annyira megszoktad hogy nem izgulsz annyira.
2013. júl. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem veszthetsz semmit. Max. nem hívnak be újra,vagy újra kiesel az interjún.
2013. júl. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagy cégnél lehet hogy már nem emlékeznek rád, kisebb cégnél nincs sok értelme. Mondjuk veszíteni nem tuds velem
2013. júl. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!