Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munka lenne a legjobb?

Milyen munka lenne a legjobb?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Nem vagyok annyira tájékozott az ilyen dolgokba, de így 15 évesen elgondolkoztam,hogy hogyan tovább...sok mindenre nem jutottam és eddig 3 olyan munkát találtam amit szívesen végeznék:1.Pszichológus 2.Szervező 3.Kamionos.Szerintetek még milyen "ilyen féle" munkák vannak még és azokhoz miket kellene elvégeznem illetve kb. mennyire jól fizetnének azok a munkák?
2013. júl. 11. 18:22
 1/3 anonim válasza:

Szia.

1- Külfödre kell menned.((magyarországon nem nagyon keres.))

Pszichológus fizuja kevéstől sok lehet.. sok mindtől füg, nem mindegy hogy sima pszichológus vagy mondjuk katonai.

2.- Szervező? Milyen szervező?

3.- Kamionos? Ha nem akkarsz családot ajánlom.

2013. júl. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1.Én a sima pszichológusra gondolok akik meghallgatják más emberek bajait,problémáit és segíteni.

2.Rendezvényszervezőre gondoltam.

3.A kamionos állás meg azért csábít, mert szeretek utazni,de én olyan munkát nem ismerek amiben utazni kellene.

2013. júl. 11. 18:31
 3/3 anonim válasza:

Ha sima pszhiologus akkarsz lenni akkor legyél rendőr, jobban is keres mondjuk.

Rendezvény szervezőként magyarországon nem élsz meg igy marad külföld ((ajánlom:Anglia,Németország,Ausztria, Svájc))

Kamionosként se mindegy hogy milyen hogy hosszu távu kamionos ((értem magyarországtól -----> Olaszba vagy Győrtől------> Budapestig.))

2013. júl. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!