Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pályakezdőként hogyan lehet...

Pályakezdőként hogyan lehet bekerülni egy bankba?

Figyelt kérdés
Idén végeztem Banki szakügyintéző szakon ,de valahogy lehetetlennek tartom ,hogy elhelyezkedjek a szakmámba :(((
2013. júl. 11. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
gyakornokokat szoktak keresni, ezekre van reális esélyed, fizetés aprópénz
2013. júl. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Felülmúlhatatlan ***** válasza:

én 8 éve végeztem ezt a szakirányt, akkor is nehéz volt.

Én annó például egy munkaerő-kölcsönző cégen keresztül tudtam bankba elhelyezkedni.

Utcáról gyakornokként vesznek fel, esetleg az OTP-be. A többi helyre nehezebb bekerülni szerintem.

2013. júl. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kaposváron gyakornokokként is igen nehéz bejutni ..Pedig ez minden álmom .

Rengeteg céghez leadtam a jelentkezésemet ,de még csak választ sem kapok vissza . Tanulni szeretnék még a közeljövőben , nyelvvizsga jogsi ...stb ,de így nem halad az életem semerre sem . :( :(

2013. júl. 11. 20:23
 4/6 A kérdező kommentje:
Az összes Bankba elküldtem a jelentkezésemet ,de mindig csak elutasító választ kapok .Tudom ,hogy a szakmai tapasztalat sokat számít ,de hogyan szerezzek ,ha nem alkalmaznak???
2013. júl. 11. 20:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom ez az említett képzés okj-s, a bankokban -mint kb mindenhol- szívesebben alkalmaznak diplomásokat
2013. júl. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyakornokként érdemes próbálkozni. Egyébként nem olyan jó buli már, főleg nem a fiókban, ha nem tudsz eleget értékesíteni, hamar elköszönnek tőled.
2013. júl. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!