Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldön szeretnék elhelyezke...

Külföldön szeretnék elhelyezkedni de hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Eléggé csalódott vagyok a magyar piacot tekintve, az elmúlt 5 évben értékesítőként dolgoztam (biztosítás, marketing, és pénzügy területen) azonban most szeretnék váltani valamire, azonban középfokú végzettségem van (érettségi) semmi extra.


Tud valaki olyan közvetítő céget aki megbízható és külföldi munkákat ajánl ki? A google sokat kiad, csak nem tudom hol kezdjem el!


köszi a válaszokat!



2013. júl. 12. 12:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha beszéled a nyelvet , akkor elutazol az adott országba , lakást bérelsz és elkezded járni a munkahelyeket .Persze ehhez kell kezdőtőke.Vagy valamelyik határszéli ( nyugati ) magyar városban a határhoz közel szobát , lakást bérelsz és elkezded járni a munkahelyeket ( kint ) , szórod az önéletrajzokat.


Ha nem beszéled a nyelvet , akkor kell valaki ismerős de inkább rokon , aki kivisz , segít.

Közvetítővel is kimehetsz , nyelvtudás nélkül is , de annak könnyen bukás lesz a vége , elszedhetik a pénzed , nem jelentenek be , napi 15 órát dolgoztatnak és a végén még te fogsz nekik tartozni.


Tehát kell :


nyelvtudás és kezdőtőke ( + szakma , de nem feltétel )

vagy

kapcsolatok és kezdőtőke ( + szakma , de nem feltétel )

vagy

nyelvtudás és szakma , ami kint nagyon keresett ( pl. ápoló,informatikus )


Ha ebből a kombinációból egyik sincs meg , akkor maradj itthon.

2013. júl. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi!


Társalgási szinten (már ) egyik nyelvet sem űzöm, de kis tanulással az angol-német felfejleszthető.

ISmerősöm nincs e téren, szóval az hanyagolható!


Inkább itt az irodákra voltam kíváncsi, hogy vajon létezik e megbízható! Egyik ismerősöm kiment így, fél évig állták a fél lakbért neki, és a tanulást, bár ápoló szakmával ment ki!

2013. júl. 12. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!