Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy éjszakás?

Mennyit keres egy éjszakás?

Figyelt kérdés

Azt a pénzt kérdezem amit kézbe kap a levonások után(azt hiszem nettó :D )

20 éves vagyok és csak egy érettségim van(2évet buktam azzal,hogy hanyag voltam és nem tanultam ki szakmát).

Ha esetleg lesz munkám(ismeretség miatt) akkor mennyit kapnék állandó éjszakásként(azt hiszem ők kapják a legtöbbet)?


2.A gyárban le tudok tenni 1-2 vizsgát,ingyenes?...több lesz tőle a fizetés?

AGC és Grundfos(itt tudnék bekerülni),az itteni fizetések szerint



2013. júl. 13. 03:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Az már nagy eredmény, és tiszteletre méltó, hogy felismerted a hibádat.

Azt hiszem, először nem tesznek állandó éjszakára, hacsak a betanító vállalja, hogy akkor is foglalkozik veled, bármi legyen is a munkád.


A gyárban örülnek, ha valaki nyitott az ottani munka alaposabb, szakszintű befogadására.De...először bizonyítanod kell a szorgalmaddal, balesetmentes, pontos, megbízható munkáddal..ha tisztelettudó vagy, nem hőbörögsz, nem azt kérdezgeted állandóan kinek mennyi a fizetése, és miért, akkor máris nyerő vagy.


Érthetőbben: egy pár hónapig ne nagyon kérj semmit, bizonyíts..

ha látják, hogy talpraesett, csendes, megbízható vagy, akkor úgy is szólnak, hogy terveik vannak Veled.


A gyár nemzetközileg ismert, jó ajánló lesz a későbbi életed során, ha véletlenül máshol keresel munkát.


hajrá, sok sikert!

2013. júl. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Biztos feltűnt, hogy a keresetről nem írtam...hát persze..


adnak, amennyit adnak, megköszönöd, és dolgozol...pontosan, szépen...

a többit tudod.

2013. júl. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. júl. 14. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!