Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha valaki lopott egy Tesco...

Ha valaki lopott egy Tesco áruházból ugy 1 éve de nem jelentették fel meg semmi csak gondolom nyilvántartásba vették az dolgozhat ott?

Figyelt kérdés
Egy barátnőmnek nagy szüksége lenne most munkára,mert tanul és neki kell fizetni de hát csak nem mehet oda és kérdezhet meg igy...lebőgni meg nem szeretne
2009. okt. 19. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi a garancia arra, hogy még egyszer nem fog lopni? Plána ha ott lesz 8-10 órát a cuccok között.
2009. okt. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én csak a jogi vagy milyen részét kérdeztem,amugy pedig nagyon régóta ismerem, rendes ember nem kleptomániás és egyszer mindenki hibázhat
2009. okt. 19. 18:45
 3/3 anonim válasza:
én dolgoztam már pár áruházukban és tudom mi a menet! nem mindegy melyik áruházban volt, mert vannak különbségek.
2009. okt. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!