Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Sólyom Hungarian Airways?

Sólyom Hungarian Airways?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy a technikum elvégzése után (cnc) megpróbálnék munkát szerezni az új légitársaságnál Steward-ként (férfi vagyok).

Szerintetek, ha ledolgoznék 2-3, vagy akár 5 évet a cégnél akkor elfelejteném, az addig nem használt ismereteket (gondolok itt a gép programozására stb.

Mindig vonzott a repülés, és az adrenalin.

Szeretem az embereket, ha nem kell velük együtt dolgozni és nem hátráltatnak, de félek, hogyha belevágnék ebbe akkor az iskolában megtanult cnc ismereteket rutintalanságom és tapasztalatlanságom miatt elveszíteném.

Mit tanácsoltok mi tegyek?

Egyébként ha jól tudom a legtöbb légitársaság csak 25-35 éves korig alkalmaz Stewardokat és Stewardesseket, tehát előbb utóbb keresnem kéne valami más munkát.

Óceánjáró hajóra is szívesen mennék.

Ott egy közepes (társalgási szintű) angol nyelvtudással milyen munkát kaphatnék jó pénzért, amiben nem kell egész nap gürcölni.

Gondolok itt pl: személyi edzőre, vagy étkezési tanácsadóra, vagy hasonlókra, ahol viszonylag kötetlen munkát tudok végezni.

Szakács és pincér, meg hasonlók nem érdekelnek annyira, mert eléggé le van szabályozva.

Várom a véleményeket...

Ne fikázzatok le nagyon köszi :-)



2013. júl. 16. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Erre a legitarsasagos dologra egyenlore ne nagyon epits... Jelenlegi allapotban es a jovobeni terveit illetoen nem sok eselyt latni benne hogy hosszutavu dolog lesz...

Amugy a 35eves korhatar az csak arra vonatkozik, hogy addig veszik fel de rendszeressen repulok az AIRBERLINnel de ott vannak 40-50koruli holgyek is de tipp-toppok :))

2013. júl. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
37%
Először én is szkeptikus voltam, de a július 24-ei sajtótájékoztatót követően most már úgy ítélem meg, hogy a Sólyom Airways komoly üzleti tervekkel rendelkezik. Magyar vállalkozás lesz, magyar dolgozókkal, tisztességesen megfizetve. Alig várom az álláshirdetéseket...
2013. júl. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja engem is érdekelne, de légiutas kísérőket sajna nyugdíjig nem alkalmaznak, úgyhogy hosszútávra nem jó meló P
2013. júl. 27. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!