Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A szobalány állások mennyire...

A szobalány állások mennyire megbízhatóak? (Budapesten)

Figyelt kérdés
A budapesti szállodák,hotelek érdekelnének, ahol szobalányokat keresnek,milyen a fizetés,fizetnek-e havi rendszerességgel,hosszútávon lehet-e csinálni ,illetve miket kell csinálni a szobák rendben tartásán kívűl stb ilyesmikre lennék kíváncsi CSAK azoktól, akik voltak már szobalányok,vagy épp most is szobalányként dolgoznak.Előre is köszi a válaszokat.

2013. júl. 17. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Szívesen megválaszolnám a kérdéseid, mivel a barátnőm szobalány, dehát csak aktív szobalányok írhatnak, úgyhogy nem teszem.
2013. júl. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért írtam,hogy csak a tapasztalattal rendelkezők írjanak,mert sok kérdésnél úgy kezdődnek a válaszok,hogy "szerintem ez meg az.." és 0 tapasztalat vagy ismerőstől hallott információ.Ettől függetlenül leírhatod mit tudsz a barátnődtől,de ha nem akarod akkor ne. :)
2013. júl. 17. 15:38
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem is vannak ilyen ismerőseim
2013. júl. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Eddig nagyon sokra mentem a válaszadókkal..
2013. júl. 18. 10:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Én szobalány vagyok. Hosszútávon lehet csinálni, ha bírod. Nálunk nagy volt a fluktuáció, jöttek-mentek a lányok, de vannak akik 18-20 éve ott vannak. A munka nehéz, fárasztó és nem lehet sokat keresni vele. Gyakran kell székletet, hányást, vért, ondót is feltakarítani. El se tudjátok képzelni milyen koszt hagynak egyes emberek maguk után, vagy mennyire gusztustalanok.A gondnoknőktől is sok minden függ, van aki normális és tényleges hibákat javíttat ki, de olyan is van aki rajtad tölti ki minden frusztrációját.
2013. júl. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!