Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Monaco-ban mennyi lehet egy...

Monaco-ban mennyi lehet egy átlag fizetés Euroban?

Figyelt kérdés

És milyen szakembereket keresnek Monacoban ?

Vagy milyen szakmát kéne letenni hogy ki tudj jutni oda

( Az én szakmám Karosszéria lakatos ) meg meg lesz a hegesztői :D :D

Evvel a szakmával lehet elérni valamit kinn ?


2013. júl. 18. 20:21
 1/4 i hate this world ***** válasza:
Monaco-ban nem nagyon dolgoznak az emberek, csak élnek :)
2013. júl. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért csak dolgoznak valamit :D
2013. júl. 22. 21:07
 3/4 anonim ***** válasza:
A milliárdosok nem. Aki mégis, az a Casinóból vagy a turizmusból/adóparadicsomból él. A múltkor láttam egy monacói rendszámú kocsit Bp-n, ért vagy 500.000 ft-t. Szóval ez a milliárdosok bulija szerintem... Ha tudsz angolul, olaszul, és franciául, lehet, hogy leesne valami, de ott élni iszonyat drága dolog.
2013. júl. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Egyet kell értenem az előttem szólóval. A monacóiak nem gazdagok. Az átlag fizetés nem lehet sokkal több mint Európa más országaiban. Azért gazdag ország, mert adóparadicsom lévén, a már amúgy is milliárdos üzletemberek hozzák be a pénzt, gyakorlatilag állampolgárságot vesznek maguknak. Persze ennek megvannak a feltételei. Például állandó lakcím, amihez bérelned kell egy lakást ami 6000 eurónál kezdődik HAVONTA. És ezért az árért kapsz egy 15(!) négyzetméteres "lakást" amiben se konyha se igazi fürdőszoba. Sajnos munkalehetőség is nagyon kevés van, mivel a megüresedett állásokat leginkább monacóiakkal szeretik feltölteni, tehát az egész egy ördögi kör. Egyébként ha ismered a helyet, találsz olyan bárokat, éttermeket, ahol nem 16 euró egy pohár sör, vagy nem kell minimum 200-300 eurót fizetni egy vacsoráért. A közlekedés olcsó, mivel szintem mindenki gyalogol, a lifteknek köszönhetően minden nagyon egyszerűen megközelíthető (ha sikerült rájönnöd, hogy működik a rendszer... azért ahhoz el kell tévedni egy párszor a kacskaringós utcákon). Az emberek barátságosak, nem annyira érződik az, hogy milliárdosokkal van teli az ország, mindenki közvetlen, barátságos.

Az én tanácsom az lenne, ha komolyan gondolod a monacói munkát, hogy inkább valahova a környékbe például Nizzába egyszerűbb költözni, és maszek munkát még mindig tudsz vállalni Monacóban.

2014. okt. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!