Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol tudok keresgélni (internet...

Hol tudok keresgélni (internet, újság) olyan külföldi állás ajánlatokat ahol van esély rá hogy nem csap be a közvetítő?

Figyelt kérdés
Mindig eljutok odaáig hogy elkészülök,bele élem magam és az utolsó pillanatban kiderül hogy (bár különösebb szó nem esett utalásról) mégis csak jó lenne ha utalnék 100 eurónyit mert pénz az én ügyemet intézni stbstb. Az hogy amint megérkeztem,látnám a valós! munkát és máris utalnék akár másnap nem jó..Nagyon-nagyon idegesítő ezekkel mindig az utolsó pillanatban szembesülni..

2013. júl. 18. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért vagy a magad ellensége? Így nem nagyon lehet találni. Menj ki, keress ott, helyben. (Persze legyen kezdőtőkéd és nyelvtudás nélkül meg se próbáld.)


Kicsit éld bele magad a kinti munkaadó helyzetébe. Most komolyan szerinted arra vár, hogy mikor jön hozzá egy munkás 1500km távolságból amikor sorban áll a sok bevándorló ott helyben is? Minek várna a bizonytalan távoli munkaerőre amikor ott van helyben rengeteg?

2013. júl. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Anyumank akartunk jelentkezni nyelv nelkuli munkara Londonba - itt 50.000-et kint meg 100 fontot kellett volna fizetni kozvetitesi dijkent...

Nah meg ugyebar a szallas. Nah ez azert lehuzas a kobon.


Hat nezegess kinti oldalakat. Habar egyedul nehez mindent elintezni, de ha eleg talpraesett vagy menni fog. En is egyedul nyitottam bankszamlat - az mas kerdes hogy a bank managere is kellett hozza olyan kavar volt, egyedul jelentkeztem be dokihoz, NI-t is en kertem meg minden. Magam jottem ra a tomegkozlekedes mukodesere... Mondjuk jah hat en nem vagyok egy befosos tipus, meg nah amig anyum mond felsofoku angollal jo hogy nem felek annyira mint az aki azt nem tudja megkerdezni hogy hol a francban van eppen.


Mondjuk en is akartam dolgozokat kiszervezni a cegemhez. Azutan kellett volna fizetni a szallast meg egy jelkepes osszeget amivel fedezem azt hogy kint telefonalgatok meg intezem a szallast, kimegyek ertuk a palyaudvarra miutan mar a ceg leokezta hogy johetnek betanulni a treningre, ergo szerzodest kapnak...


Viszont azt vettem eszre hogy igazabol nincs is penzuk az embereknek hogy az kifizessek a szallast vagy akarmi... Szoval lehet ezert kernek kozvetitesi dijat mert jelentkezik egy rakat ember aztan ok elinditjak az ugymenetet utana meg kiderul hogy nem tudna magat fenntartani az elso fizetesig nincs annyi penze a kozvetito fejerol meg eg a bor hogy elkuldtem 10 fo oneletrajzat aztan 2 az akit tenyleg erdekelt ezek a nyomirult cegnel meg szerveztek volna mar a treninget...


Mondjuk lehet ujbol meghirdetem...

2013. júl. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden városban külföldön vannak helyben is munkanélküliek, akik ott laknak eleve az adott városban. A munkáltatók mindig elsősorban helyieket keresnek, nem pedig külföldről keresnek embereket, hiszen a helybeliekkel azonnal be tudják tölteni az állást.. Van egy külföldi újság amit magyarországon is lehet kapni, Külföldi Munka a címe, abban vannak olyan hirdetések, amelyek a szállást és az étkezést is biztosítják és megbízható közvetítők hirdetnek benne, akik nem kérnek pénzt a közvetítésért. Soha nem szabad fizetni közvetítésért. Viszont a kiutazás és a szállás mindig pénzbe kerül, ezt tudni kell és csak akkor lehet munkát kapni, ha már valaki rendelkezik külföldi lakcímmel, hiszen az önéletrajzba soha nem szabad magyar lakcímet beleírni, ezen buknak el sokan. Persze óriási igény van a nyelvtudás nélküli külföldi munkára hiszen balekokra is óriási igény van. Olyanokra, akiknek se szállásuk, se nyelvtudásuk és egy kamu állásszövegre azonnal ráugranak és az utaztatók máris legombolják tőlük az utazási költséget, utána meg a szállás költséget, persze munka az nem lesz mivel akkor szembesítik az illetővel, hogy még egy-két dolgot el kell intézni. Na most az az egy-két dolog fontosabb mint maga a munka: a lakás, a kinti lakcím, bankszámla, társadalombiztosítási szám. Ezek nélkül nem lehet munkához jutni, előbb ezeket kell elintézni. Persze érdemes újságokból és hiteles forrásokból előre tájékozódni és olyan közvetítők segítségét kérni, akik rendelkeznek külföldi kapcsolatokkal vagy eleve már külföldön vannak és nem Magyarországon. Pénz nélkül nem lehet neki indulni külföldnek, személyenként minimum 1000 de inkább 2000 euró kezdőtőke szükséges. Aki elhiszi, azt, hogy 100 vagy 500 euró elég, az vessen magára...Balekokra mindig szükség van, amíg lesznek balekok, lesznek csalók is akik ezt kihasználják, ne hagyja magát senki se!
2016. aug. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van olyan közvetítő, akinek érdemes előre fizetni, mert cserébe olyan szolgáltatást is nyújt. Ismerősökön, fórumokon keresztül kell érdeklődni és tájékozódni, hogy melyik közvetítő cég megbízható és melyik nem.
2016. aug. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!