Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kezdő MSc-s vegyészként...

Kezdő MSc-s vegyészként (analitika szakiránnyal) mekkora fizetésre lenne logikus igényt tartani a bértárgyalások során egy budapesti nagy gyógyszergyárban? (EGIS, Richter, Chinoin)

Figyelt kérdés
Légyszi csak olyanok válaszoljanak akiknek van rálátásuk a dologra, köszönöm!
2013. júl. 19. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
A Chinoinban a tavalyi átszervezés óta szerintem semennyire - tavaly építették le a kutatás-fejlesztésüket és több száz tapasztalt embert tettek utcára, nem hinném hogy jó esélyeid volnának. Szóval EGIS és Richter: itt az angol nyelvtudásod és az esetleges extrák (pl. TDK munka eredmény, ajánlások, korábbi munkatapasztalat, .. bármi,ami indokolhatja, hogy többet fizessenek érted) függvénye, hogy mi az, ami reális, illetve a Richterben rengeteget számít, hogy melyik egyetemen végeztél (ha SOTE, BME, vagy ELTE, akkor OK, a többi kicsit futottak még kategória). Számít még az is, hogy milyen időbeosztásban kell dolgoznod (bár nem ez az általános, de pl. a TEVÁnál vannak 3 műszakban dolgozó analitikusok is), mekkora lenne a szamélyes felelősséged ill. elvárt-e a túlóra. Én nettó 140e-180e Ft körüli összeget tartanék reálisnak.
2013. júl. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bruttó 250 felé ne nagyon mondj, mert az a teteje. Örülj , ha felvesznek és húzd meh magad. Majd emelnek később. Behívtak már?
2013. júl. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
A SOTE-n van vegyészképzés? És a BME-n csak vegyészmérnök van, nem? Azért sztem Szeged, Debrecen, Veszprém sem a futottak még kategória!!!
2013. júl. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sztem se 250 alatt se 250 felett ne kérjél!! Kérd meg a 250-et!

Olyat is hallottam már, hogy tapasztalattal, több nyelvizsgával vegyészeknek bruttó 180-at ajánlottak. Ez nonsense! Nem szabad ilyen olcsón adni magunkat! A rengeteg bsc diplomával rendelkező miatt ment le ennyire a vegyészek "ára". Régen nem így volt!

2013. júl. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kedves harmadik kötekedőnek: nem, a SOTÉn gyógyszerészeket, az ELTÉN vegyészeket végeznek. A munkaadók (és a HR-esek szerint is) az említett három egyetem elit egyetem, minden más futottak még.
2013. júl. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
Kedves utolsó válaszoló! Nem kötekszem, csak nem szeretem a "túl okos" sznobokat. Javíts ki, ha tévednék, de a kérdező vegyész! Nem gyógyszerész és nem vegyészmérnök! Ja én elég jó beosztásban dolgozom egy multinál vegyészként. Az én munkaadóm és a HR-esek nem tartják "futottak még" kategóriának az általam említett egyetemeken végzetteket. Sok sikert a kérdezőnek az álláskereséshez!
2013. júl. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!