Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Burger Kingben milyen állás a...

Burger Kingben milyen állás a Junior Manager illetve az üzletvezető helyettesi állás?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat kérnék,most hívtak be egy ilyen állásra és eléggé kételkedem benne pedig nem hangzik rosszul,csak érdekelne konkrét tapasztalat is.
2013. júl. 25. 12:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Csak 5eves mekis tapasztalattal tudok szolgalni.... De voltak ismik BKbol is es onnan tudom, hogy a junior manager az vegulis vezeto mar de a muszakvezeto alatt all.... Mcdondaldnal oket hivjak swing managernek. Magyarra leforditva pedig teruletvezeto ugyan azt csianlja mint a dolgozo csak meg plussz a papir munka, felugyelet es termeszetessen a vevo panaszok kezelese. Osszetettt de aki szeret emberekkel dolgozni es a porgos munkat is szereti az elvezni fogja. UV helyettes pedig meg osszetettebb meg ott mar mindehez ertened kell es bizonyos teruletekert mar kizarolag Te felelsz! En nagyon elveztem a mekiben csak hat nalunk nem fizettek meg mert nem vallalati etteremben dolgoztam... Ha szeretnel porgos helyen dolgozni es emberekkel nai szitnen kapcsoaltban lenni akkor ne hagyjad ki szerintem.
2013. júl. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!