Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi lenne a bérem kormányti...

Mennyi lenne a bérem kormánytisztviselőként?

Figyelt kérdés
Megyei munkaügyi szervhez kerülnék dolgozni, 3 évet lehúztam már a versenyszférában, ez beleszámít a besorolásomba vagy így is csak " pályakezdőnek" minősítenek? Egyetemi diploma, középfokú nyelvvizsga van.

2013. júl. 26. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen beleszámít a versenyszférában eltöltött idő is. Szerintem olyan netto 130.000 Ft plusz netto 12.000 cafetéria a reális.
2013. júl. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A diplomád csak akkor számít bele a fizetésedbe , ha diplomás munkakörbe vesznek fel.


Egy kezdő közalkalmazott a bértábla szerint nem diplomás munkakörben kb. 72-75 ezret keres.

Egy 30 éve dolgozó nem diplomás közalkalmazott kb. 80-85 ezret vihet haza.

Egy diplomás csoportvezető 120-150 ezret.

Egy intézményvezető 200 ezret.

2013. júl. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Utolsó! De én nem közalkalmazott, hanem kormánytisztviselő lennék! Nem ugyanaz!
2013. júl. 28. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!