Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen iskolai végzettség...

Milyen iskolai végzettség szükséges ahhoz, hogy stewardessként tudjak dolgozni?

Figyelt kérdés
Gimnáziumot végeztem, most egyetemista vagyok (jogász), de nem nagyon van kedvem jogászként dolgozni később. Sokat utazom repülővel és régebben is érdekelt a stewardess munkakör. 3 idegen nyelvet beszélek tökéletesen, kedves vagyok, megértő és szeretek emberekkel dolgozni (van tapasztalatom, noha nem légikisérőként). Könnyen tanulok meg új nyelveket. 169 cm magas vagyok, jó megjelenésem van.

2013. júl. 27. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:
2013. júl. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Úszni tudsz?Persze itt azt értem hogy tengerbe.Úsztál már tengerbe?

Talpra esett vagy?

Milyen a problémamegoldó képességed?

Vészhelyzetben hogyan tud(nál)sz viselkedni?

2013. júl. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
14 évig úsztam versenyszerűen. :) És igen, óceánban is úsztam már elég sokszor, nem csak tengerben. Nyugodt és hidegfejű ember vagyok. És mások is nyugodtak maradnak a környezetemben. Ha kapkodó és hisztis lennék, nem hiszem, hogy egyáltalán megfordulna a fejemben ez az egész. Félni sem félek.
2013. júl. 27. 11:10
 4/4 anonim válasza:

Stewardes nagyon jó munka, idegen nyelveket kell hozzá elösször beszélni kb.: angol, német, francia ezt biztos

+attól függ hogy hol szeretnél stewardes lenni amerikába olaszországba...

2014. febr. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!