Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés

A kérdés

Merre keressek még diákmunkát?

Már mindenhol néztem. jelentkeztem is a rebuszba, de nem hivnak vissza. Google-t már átkutattam. jövőhéten leszek 18. lány vagyok. nem valami erős testalkat. élelmiszeriparban tanulok. Ugyhogy cipelés kizárt. a Mekit nembírnám. Nagyon kellene a pénz, és egyedül félek is elmenni dolgozni, mert most mennék először. Anyámnak szeretnék besegíteni, mert nehezen bírja. egyedül nevel engem és a testvéremet. és a nővéri munka ne valami jólfiető. Segítsetek. van még valakinek valami ötlete? Budapesten kellene valami. Vagy valaki aki nekem tudna nyári vagy akár éves munkát adni?

2008. jún. 27. 08:40  Privát üzenet  

A válaszok
Keresgélj apróhirdetésekben. Vagy próbáld a melódiákba. Biztosan sok lehetőség van. Pl ha tudsz idegen nyelveket akkor idegenvezető vagy tolmács is lehetsz.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2008. jún. 27. 09:24 Privát üzenet
íratkozz be diákszövetkezetekhez, ők szerintem tudnak segíteni.

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2008. jún. 27. 10:08 Privát üzenet
Véleményem szerint a diákszövetkezetek semmit nem érnek. Megtartják az ismerőseiknek a jó munkát, ha "szerencséd" van max. elmehetsz a tescoba pakolni. De ugye neked ez nem jó. Azért tegyél egy próbát, bár nekem évek óta ez a tapasztalatom, ma is voltam bent...hiú ábránd volt. Sajnos ismerős nélkül nagyon nehéz dolgod lesz. Kérdezgess barátok/rokonok közt, hátha tud valaki vmit, nem kell szégyenlősködni. Vagy járd végig Pesten a vendéglátós helyeket, oda gyakran kell kisegítő.

# 3/4Időpont 2008. jún. 27. 12:13 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Kaptam egy ötletet. Amugy pont tegnap hivott fel egy diákszövetkezet, hogy ők EGYSZERI ALKALOMRA 1000Ft-t (tényleg csak annyit) adnának ha 20-30 db lapt elosztogatok. nemet mondtam. munkát keresek, nem selejtet. Jah, és a látező összes diákszövetkezetre feliratkoztam, de csak ratyi dolgokat irnak, bár csak az egyik küld néha hirlevetelt, hogy mivannak. De azokhoz mind kell valami tudás. Én meg nemvagyok számtech zseni.

# 4/4Időpont 2008. jún. 28. 19:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy keressek diákmunkát?
Sehol sem találok diákmunkát, de nagyon kéne a pénz. Hol keressek még? Vagy mit csináljak?
Hol keressek több hetes tábori diákmunkát nyárra?
Hol keressek Budapesten diákmunkát, ha csak hétköznap délután és hétvégén érek rá?
Hol keressek diákmunkát (nem csak nyárra)?
Hol keressek diákmunkát?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Karrier, fizetés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!