Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Merre keressek még diákmunkát?

Merre keressek még diákmunkát?

Figyelt kérdés
Már mindenhol néztem. jelentkeztem is a rebuszba, de nem hivnak vissza. Google-t már átkutattam. jövőhéten leszek 18. lány vagyok. nem valami erős testalkat. élelmiszeriparban tanulok. Ugyhogy cipelés kizárt. a Mekit nembírnám. Nagyon kellene a pénz, és egyedül félek is elmenni dolgozni, mert most mennék először. Anyámnak szeretnék besegíteni, mert nehezen bírja. egyedül nevel engem és a testvéremet. és a nővéri munka ne valami jólfiető. Segítsetek. van még valakinek valami ötlete? Budapesten kellene valami. Vagy valaki aki nekem tudna nyári vagy akár éves munkát adni?
2008. jún. 27. 08:40
 1/4 anonim válasza:
100%
Keresgélj apróhirdetésekben. Vagy próbáld a melódiákba. Biztosan sok lehetőség van. Pl ha tudsz idegen nyelveket akkor idegenvezető vagy tolmács is lehetsz.
2008. jún. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
91%
íratkozz be diákszövetkezetekhez, ők szerintem tudnak segíteni.
2008. jún. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Véleményem szerint a diákszövetkezetek semmit nem érnek. Megtartják az ismerőseiknek a jó munkát, ha "szerencséd" van max. elmehetsz a tescoba pakolni. De ugye neked ez nem jó. Azért tegyél egy próbát, bár nekem évek óta ez a tapasztalatom, ma is voltam bent...hiú ábránd volt. Sajnos ismerős nélkül nagyon nehéz dolgod lesz. Kérdezgess barátok/rokonok közt, hátha tud valaki vmit, nem kell szégyenlősködni. Vagy járd végig Pesten a vendéglátós helyeket, oda gyakran kell kisegítő.
2008. jún. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kaptam egy ötletet. Amugy pont tegnap hivott fel egy diákszövetkezet, hogy ők EGYSZERI ALKALOMRA 1000Ft-t (tényleg csak annyit) adnának ha 20-30 db lapt elosztogatok. nemet mondtam. munkát keresek, nem selejtet. Jah, és a látező összes diákszövetkezetre feliratkoztam, de csak ratyi dolgokat irnak, bár csak az egyik küld néha hirlevetelt, hogy mivannak. De azokhoz mind kell valami tudás. Én meg nemvagyok számtech zseni.
2008. jún. 28. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!