Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek ciki, ha egy fiú...

Szerintetek ciki, ha egy fiú pénztárosként dolgozik diákmunkán a Tescoban?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nincs más munka, csak ez, de én cikinek tartom, ha egy fiú kasszázik. szerintetek mit csináljak? 18/f
2013. júl. 28. 16:06
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ciki.

Nyilván nem egy álommeló, de legalább pénzt keresel.

2013. júl. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben van. Nincs olyan, hogy ciki munka, az ciki, ha valaki nem hajlandó dolgozni.
2013. júl. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Nem ciki! Szerinted ciki ha valaki dolgozik?
2013. júl. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem ciki, de nem is értem, hogy miért lenne az, ha egy fiú/férfi kasszázik? Nincs benne semmi különös, tök mindegy, hogy férfi vagy nő csipogtatja le a termékeket, és kéri el értük a pénzt. Nálunk a tescoba legalább fele-fele arányban férfiak ülnek a kasszákba, és eddig sosem fordult meg a fejemben, hogy ez hülyén hatna...

Örülj, hogy akad valami lehetőség, és próbáld magad túltenni ezen a buta gondolaton.

2013. júl. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

EGyáltalán nem ciki. Hosszú távon még nyer is vele az illető (megtanulja beoszani a pénzét, megtanulja értékelni, blablabla).


Aki meg emiatt leszól, az egy gyökér. Bár én sose hallottam olyat, hogy valaki emiatt beszólt volna.

2013. júl. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Ciki. Én inkább éhendöglenék. (De valószínűleg hamarabb találnék 10x jobb megoldást)
2013. júl. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

a biztató szavakat köszönöm, jelentkeztem betanulásra :)

utolsó válaszadó: pont az ilyen emberek beszólásaitól tartok nagyon.. igen, valóban nem álommunka, nem ez lesz a munkám életem végéig, de ha az embernek egy kis pénzre van szüksége akkor mindent el kell vállalnia.

2013. júl. 30. 14:17
 8/10 anonim ***** válasza:
23%
Én csak pártatlanul válaszoltam. Ezért még nem kéne lepontozni. Legközelebb írd oda, hogy csak azok írjanak, akik a seggedet nyalják ;)
2013. júl. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha az embernek választania kell a meló és az éhendöglés közt, akkor -bár nem nyalok segget- inkább a melót választanám.

Anno én is dolgoztam rendezvényszervező cégnél pakolósként, 12 órákat húztunk le az ónos esőben, kabátunkról 2 perc után a jég egész darabokban hullott, raklapokont toltuk be a májkrémeszsömlét. 3 nap után a nevünket nem tudtuk fejből.

De 10 év távlatából viszont ha megnézem magunkat, akkor akik akkor mekiztünk/pakoltunk/takarítottunk mi kötöttünk ki a kiszámítható és normális életnél (azóta szakma, vállalkozás, stb), akik meg akkor inkább a könnyebb vagy épp semmilyen utat keresték, azóta küzdenek vagy lumpenkednek.

Ezt az idő többszörösen igazolta.

2013. júl. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 kokakólalájt válasza:
Egyáltalán nem ciki. Én is megpróbálkoztam vele. Nem sikerült, de remélem neked jobban fog menni. A fizetésnél nagyon figyelj. Inkább számold át többször is hogy jól adsz-e vissza.
2013. aug. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!