Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vagyonnyilatkozatnál a jövedel...

Vagyonnyilatkozatnál a jövedelem közterhekkel csökkentett részét kell beírni ez mit jelent pontosan?

Figyelt kérdés

Azt mondták az adóbevallásból lehet kitölteni. Most akkor mit kell beírni?Melyik sorokat nézzem? Mit vonjak le a bruttó jövedelemből?Adót, járulékokat?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2013. júl. 31. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:
A nettó fizetést kell beleírni(amit kézhez kapsz)
2013. júl. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. A férjemnél a kézhez kapott pénzt írom be az úgy jó lesz. De én gyed-et, gyest, családi pótlékot kaptam.5 évre visszamenőleg kell kitölteni és nem tudom mit írjak be egyszerűen nem tudom összeszedni a papírokat, mert mindenféle bérlapom, meg egyéb igazolásom van.Képtelenség össeszedni. Adóbevallásból lehetne, de ott meg nem tudom mit nézzek.
2013. júl. 31. 12:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha megnézel egy publikus (pl. politikusi) vagyonnyilatkozatot, akkor látható, hogy nem fillérre kell elszámolni. Az, hogy most éves szinten 1,3 milliót kaptál nettóban kézhez vagy 1,4-et (szerintem) már szinte mindegy. Persze ha tudsz pontos adatokat, akkor írd azt.
2015. máj. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!