Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jelentkeztem egy erotikus...

Jelentkeztem egy erotikus (tantra) masszőz munkára és fel is vennének. Itthon ezt hogy mondjam el? Kell a pénz nagyon, nem lenne elég a minimálbér.

Figyelt kérdés
Tisztességes, bejelentett munka. Annyi az erotika benne,hogy fehérnemüben vagy sostban kell dolgozni és a nemiszerv masszírozása is benne van. Anyagi gondjaink vannak,ez meg jól fizet. Barátommal élek, fel is vennének,de mit mondjak neki? Hazudni nem akarok, soha nem szoktam.
2013. aug. 1. 12:09
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Konyhán vegyszerek miatt nem tudok dolgozni, eladói gyakorlatom,szakmám nincs. Gyári műszakozást nem vállalom egészségügyi bajok miatt. Takarítás meg nem nekem való,meg nem is fizet jól. Ez az egy lehetőség van,hogy javítsak az anyagiakon. Suliba járok,de pénzbe kerül,még az előző év sincs kifizetve. Hiteleink vannak. Kell a munka,de bajt nem akarok belőle.
2013. aug. 1. 12:14
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Akkor ne hazudj neki. MOnd ezt

- Drágám! Felvettek X.Y helyre, és X összegű a fizetésem.. Ez több mint amennyit kapnék tesco feltöltői munkáért.

A munkám abból állna, hogy félmeztelenül kéne más férfiakat félig-meddig kielégítenem. Bár még naiv vagyok, és azt hiszem elég ha kézzel izgatom a férfiak farkát, de ígérem ha azt mondják hogy "furulyáznom is kell" akkor kilépek..Rendben???


Nagyjából ennyit el is mondhatsz...Ez az igazság..

2013. aug. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%

Lehet hogy takarításért kevesebb pénzt kapsz, de legalább nem fog senkinek a bele forogni ha megtudja hogy szimplán egy qrva lettél..Végül is az ilyen munkákat azok vállalják el akik akár az utcára is kimehetnének.. De te tudod.. Legyél őszinte, mond meg neki, hogy a könnyebbik utat választod, és hogy van hozzá gyomrod..


de ne csodálkozz ha a barátod rákérdez majd, hogy tudod-e mit jelent a szerelem??? Mert ha ilyen munkát elvállalsz messze nem szeretsz te senkit..

2013. aug. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Azt tuti nem vállalnám. Elmondom neki, de nem fog neki tetszeni.

Sajnos idegileg meg egészségileg nem bírom a pénztelenséget. Egyre jobban megyek tönkre. Életemben nem volt ekkora gondom, most meg járhatok pszichiáterhez meg máshova is. Szívbeteg is vagyok, kardiológiára el se merek menni..

Összejöttünk, összeköltöztünk,megszűnt a munkahelye, én pénzemből éltünk,ami kevés volt. Nem bírok tovább várni a csodára. :-(

2013. aug. 1. 12:22
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem örökké ezt akarom csinálni,csak max fél évig.
2013. aug. 1. 12:24
 6/12 Kukutyin1 ***** válasza:
83%

Elsőként... a barátod azt mondtad nem dolgozik és a te minimálbéredből éltek. Miért nem megy el a srác is minimálbérért oda vagy máshova? Vagy neki is egészségügyi gondjai vannak? Esetleg büdös a munka?


Másik oldal... neked, hogy esne ha az akit szeretsz órabérben nőket ujjazna? A legkevésbé sem tolerálható... férfi szemszögből még kevésbé. Ha a barátod el is tűrné az az ő hiányosságára utalna.

2013. aug. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Már van munkája, nekem nincs. Nem elég az ő fizetése,csak kajára, beosztva. Nem akarok így élni,hogy az albérletet soha nem fogjuk tudni kifizetni rendesen. Jelentkeztem több munkára, kivétel gyárba, de még nem vettek fel sehova..
2013. aug. 1. 13:58
 8/12 anonim ***** válasza:
86%

Azért én kíváncsi lennék hogy akinek ennyi egészségügyi baja van, szívbeteg, meg pszichés dolgai vannak az hogy fog egy olyan helyen dolgozni ahol kíméletlenül szájba ba**nak?? Nehogy azt hidd már hogy csak kézzel kell masszírozni a pasasok fa**át. Ott bizony kell szájjal is...

A barátod ezt hogy fogadná?? Ezt olyan nagy betegen hogy csinálnád???

Tudod, neked is büdös a munka.. Takarítani nem mész el, de sz**pni igen????

2013. aug. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
88%
Mennyi pénzt szeretnél megkeresni nettóban? Hátha van más megoldás. :)
2013. aug. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Tudjak egyedül fent tartani egy albérletet és tudjak is félretenni...
2013. aug. 2. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!