Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire komoly cég a Richter...

Mennyire komoly cég a Richter Gedeon?

Figyelt kérdés
Jó, persze, tudom, világhírű. De mint munkahely, milyen? A budapesti vegyészeti gyárról lenne szó, vegyésztechnikusi állás.
2013. aug. 1. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Szakmailag elismert. Valószínűleg amennyire biztos állások egyáltalán léteznek, annyira biztos állás is.

Hogy hangulatra, szervezeti kultúra szempontból milyen, passz. Mondjuk erre van a próbaidő - a közhiedelemmel ellentétben nemcsak ők próbálnak ki téged, hanem te is őket. :)

2013. aug. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
2015. márc. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

A Richter olyannyira komoly, hogy ha beadod a jelentkezésedet és megvan néhány kör szakmai interjú, van hogy hónapokig, sőt soha többé nem hallasz róluk. Vagy az utolsó forduló után max kapsz egy indokolatlan nemet, számtalan ismerősöm járt már így náluk.

Amúgy a fizetés is elég kevés náluk egy kezdő pozícióban, habár persze attól is függ, hogy melyik részlegükön dolgozol

2018. jan. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Richter Gedeon HR osztálya miért nem veszi komolyan az álláshirdetésükre jelentkezőket?


Már többször jelentkeztünk a Richterhez, és még csak olvasási visszaigazolást sem kaptunk vissza tőlük. Én és az ismerőseim is így jártunk. Ha nem kellünk nekik, legalább egy köszönjük, nem Önre esett a választásunk rövidke visszajelzést küldhetnének.

Ha mi megtiszteljük Őket azzal, hogy náluk szeretnénk dolgozni, a tudásunkkal, tapasztalatunkkal, kitartásunkkal, szorgalmunkkal hozzá szeretnénk járulni a vállalatuk sikereihez, akkor joggal elvárhatjuk szerintem, hogy megtiszteljenek bennünket a válaszukkal. Lehet, hogy a korunk miatt nem kellünk nekik, bár a HR osztály vezetője sem éppen fiatal hölgy.Arról nem beszélve, hogy aki negyvenen túl van, sokkal megbízhatóbb, mint a fiatalok nagy része, tisztelet a kivételnek.Na mindegy, szerintem komolytalanok, már nem is akarunk náluk dolgozni ezek után.

2018. jan. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!