Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit csinálhatok ha nincs...

Mit csinálhatok ha nincs munkaszerződésem még, mert még nem csináltak, csak hitegetnek, hogy majd holnap, és félek, hogy így ki sem fizetnek. Mit csinálhatok?

Figyelt kérdés
2013. aug. 4. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:

A munkaszerződést a munkába lépésedkor legkésőbb meg kell kapnod. Ha nem kaptál, valószínűleg nem is vagy bejelentve. Én a helyedben azt tenném, hogy szereznék vmi bizonyítékot, hogy ott dolgoztam, mert simán letagadják majd.

A NAV-nál való bejelentéssel vigyázzál, mert téged is megbüntetnek, ha nem vagy bejelentve.

2013. aug. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy pár napja vagyok ott és mindig azt mondja a csávó, hogy majd holnap elintézzük, ne idegeskedj, de nem akarok ráfázni, kosz a segítséget.
2013. aug. 4. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!