Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Más is befizethet bankszámláró...

Más is befizethet bankszámláról a Paypal számlámra?

Figyelt kérdés
A Kérdésem az lenne ,hogy csak arról a számláról lehet pénzt küldeni PayPal-ra ami hozzá van rendelve a paypal számlámhoz ,vagy ismerős (Más bankszámla) is utalhat pénzt rá?

2013. aug. 5. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem lehetne, akkor hogyan fizetnének neked, ha eladsz valamit? Persze, hogy lehet.
2013. aug. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm Válaszod! Én itt elsősorban arra gondolok ,hogy ha egy ismerősömnek megadom a kódot amit a közleményben kell feltüntetni( ebből tudják hogy az én számlámra jön a pénz) és a magyar számlaszámukat ,akkor gond nélkül megérkezik a pénz? (Mert volt ahol azt írták hogy nem lehet) Előre is köszönöm
2013. aug. 5. 14:18
 3/8 anonim ***** válasza:

Az első nem értette a kérdést. Amire te gondolsz kérdező, az nem működik. A két névnek egyeznie kell.

Ha más embertől kapsz pénzt akkor a Paypal alapvető érdeke, hogy az ő rendszerükön belül történjen, a nekik járó jutalék miatt. Ha Pistike bankszámláról töltene fel neked, akkor a Paypal elesne a haszontól. Ezért Pistikének előbb magának kell feltöltenie pénzt, amit aztán a Paypal rendszerén küld el neked, így a Paypal haszna is realizálódik. Ámen.

2013. aug. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


Köszönöm Válaszod! Én itt elsősorban arra gondolok ,hogy ha egy ismerősömnek megadom a kódot amit a közleményben kell feltüntetni( ebből tudják hogy az én számlámra jön a pénz) és a magyar számlaszámukat ,akkor gond nélkül megérkezik a pénz? (Mert volt ahol azt írták hogy nem lehet) Előre is köszönöm

---------------------------------------------


#3 válaszoló

mint írta megadja az azinisító ID-t ebben az esetben nyugodtan utalhat a barátja mivell egy köztes bankba megy a pénz, unikredit/paypal

2013. aug. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönök mindent! De elvileg nem lehet ,mert a Paypal csak arról a számláról fogad pénzt aminek a tulajdonos neve megegyezik a Paypal számlán lévő névvel. Van akinek sikerült ,de van akinek nem ,ha nem egyezik elvileg visszaküldik a pénzt arra számlára amiről jött.
2013. aug. 6. 13:49
 6/8 anonim ***** válasza:

-valami mintha rémlene

...már régen használtam a befizetéses utalást

2013. aug. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Nikoletta1221 válasza:
És ha mégis utalt az én paypalomra egy ismerős akkor mikor küldik neki vissza a pénzt ?
2013. aug. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az odautalás 4-5 nap plusz a vissza az megint 4-5 nap, valamint a feldolgozás a PayPal-nál azt nem lehet tudni de szerintem az sincs több 2-3 napnál így tehát kb 3-4 hétre lehet számítani az utalástól a visszautalásig eltelt időre.


viszont valóban nem engedi csak a név egyezett utalást


Important!


The money must come from a bank account that's in the same name as your PayPal account, which we have as Mészáros Pál. Read more

Use your PayPal Customer Reference/ID exactly as it appears below and enter it into the payment description field when transferring money from your bank to PayPal. Read more



Moving and transferring money - the basics


Why do I need to provide the PayPal Transfer ID?


PayPal has provided you with a Transfer ID so that we can identify you and transfer the money into your PayPal account. You must enter this reference into the correct field online. Banks refer to this field differently. Follow your bank's online instructions.


If you do not include your Transfer ID there will be a delay in PayPal completing the payment transfer and we may have to return the money to your bank account.


Why must my PayPal account name match the name on my bank account?


So that PayPal can identify you, the name on your bank account must match the name on your PayPal account. If we can't identify you, there will be a delay in PayPal completing the payment transfer and we may have to return the money to your bank account.


If your PayPal account name does not match and you would like to change it you can do this online. Close this window and go back to the page you were on. Type 'name change' into the search box at the top right of the screen. Follow the online instructions.


How long does it take for the money to arrive in my PayPal account?


Transfers are usually processed within 1-2 business days upon PayPal receiving the correct details. This is what happens when you move money from your bank to PayPal:


Your bank gets a request to pay PayPal

PayPal receives the funds from your bank

The funds are released to your PayPal account


Processing times vary depending on your bank. Please refer to the PayPal User Agreement (accessible via the Legal Agreements footer on most pages on www.paypal.com/hu ) for further information.

2013. aug. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!