Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik diákszövetkezetet...

Melyik diákszövetkezetet ajánlanátok Budapesten és melyiktől óvakodjak?

Figyelt kérdés

2013. aug. 6. 20:01
 1/4 anonim válasza:
Universitas +++
2013. aug. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kokakólalájt válasza:
Én most a Biztos Pontnál vagyok Auchan árufeltöltő. Őket ajánlom. Olyat nem nagyon tudok amelyiktől nagyon óvakodni kéne. A Rébuszra több ismerősöm panaszkodott már.
2013. aug. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Rébiszhoz ne menj! Beregisztráltam hozzájuk azt mondták hogy majd hívnak ha lesz valami, eltelt egy hónap még mindig nem történt semmi aztán egyik fiú osztálytársam bement hozzájuk tegisztrálni és 1hét múlva kapott melót én azóta se pedig volt hogy jelentkeztem neten munkára

másnap felhívtak hogy betudnék e menni egyeztetni a részleteket munkával kapcsolatban, oké bementem erre adtak egy regisztrációs űrlapot és 4xre is kitölthettem és munkát nem kaptam még mindig pedig csomószor bementem érdeklődni meg ilyenek de nagyjából elküldenek a showhivatalba. Szóval őket nem ajánlom!

18/L

2013. aug. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
*Rébuszhoz
2013. aug. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!