Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes egészségügyi operátorn...

Érdemes egészségügyi operátornak tanulni?

Figyelt kérdés

Leginkább kórházban vagy valamilyen egészségügyi intézményben, irodában, adminisztrátorként, asszisztensként, ügyintézőként szeretnék dolgozni, esetleg rendelőben.

Nehéz elvégezni? Mennyire veszik komolyan az orvosi, latin dolgokat?

Van értelme ilyet tanulni, el lehet vele helyezkedni?


[link]

[link]

[link]



2013. aug. 7. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:

jól hangzik...

kérdés hogy mennyibe kerül és hogy államilag támogatott -e.

2013. aug. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az árakat még nem igazán néztem, láttam az ELO-nál is de az szerintem nem valami komoly képzés lehet.

Egyáltalán megéri magam beleásni és jobb nevű, olcsóbb képzést találni, vagy úgysem fogok tudni vele elhelyezkedni?

2013. aug. 8. 19:13
 3/8 anonim ***** válasza:

nagy kérdés mibe éri meg invesztálni manapság.

Tanulás se tul nagy üzlet mostanság.

Belefektetsz egy csomó pénzt végén meg csak a munkanélküliek táborát gyarapitod :-)

2013. aug. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az egészségügy elvileg jó, mondjuk ez inkább irodai jellegű munka. Közvetlenül betegekkel foglalkozni, gyógyítani nem az én műfajom, nővér nem szeretnék lenni. Csak ez meg nem szakmunka, így tuti millióan jelentkeznek...

Milyen végzettség lehet ide előny az érettségi után?

Vagy ide is diplomás munkanélkülieket alkalmaznak - vagy leginkább ismerőst, rokont?

2013. aug. 9. 14:54
 5/8 anonim ***** válasza:
ezek a munkakörök amiket fent leírtál nekem inkább egy egészségügyi asszisztens képzés mögött lehetnek. keress rá arra is,lehet értékesebb papírod lenne :)
2013. dec. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az operátor az asszisztens ráépülése, emelt szintű képzés, pl. itt írják:


[link]


[link]


Szóval ez még azon felül egy irodai szakképesítés, azt is el kell végezni hozzá.

2013. dec. 28. 18:13
 7/8 anonim ***** válasza:

:D:D:D:D:D



Nem..



Mi a lófsz az az operátor?


Régen managgerek, voltak aztán jöttek a mérnökök, most meg az operátorok.


Valami edu bizniszt érzek a háttérben...



Nehogy a végén a kiskacsás tanfolyamon köss ki...


[link]

2013. dec. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

először is határozottan nem éri meg. Mert vagy csak protekcióval kerülhetsz ilyen pozicióba az eü-n belül is vagy pedig eü.szakképzett dolgozók ülnek a pult mögött is. Olyan sokan vannak szakképzettek hogy még közülük is bőven válogathatnak. a jó helyek itt is kihalásos alapon működnek.

és az eü. nem mindig olyan mint amilyennek a laikusok képzelik. az orvosok, nővérek a rengeteg stresszt gyakran a hierarchiában alattuk lévőkön vezetik le. én is adminisztrátorként dolgoztam amíg a főorvosnő idegronccsá tett és gyomorgörccsel indultam dolgozni mert biztos voltam benne hogy aznap is lesz üvöltözés, csak az volt a kérdés hányszor. :S szóval csak az menjen eü.be aki bírja a hierarchiával járó alárendeltséget. én otthagytam azt az állást és inkább fősulira mentem hogy kicsit feljebb álljak a létrán, de a klinikumot el fogom kerülni messziről ezután is és más szektorban helyezkedem el eü-sként. szép kilátások..de ez van most Mo.-n.


Az eü. asszisztensi képzés meg kőkemény szakmai képzés, gondolom latinnal is (nem vészes ha nem kérik a mondatalkotást, igeidőket, tehát nem a szavaktól kell félni hanem a nyelvtan többi részétől). Tudni kell asszisztálni orvosi beavatkozásokhoz is, tehát valószínűleg injekció beadást is tanítanak (plusz elsősegélynyújtás és nem olyan szinten mint a jogsinál).Ezt sem bírja mindenki.

2013. dec. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!