Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan szerezzek pénzt 11 évesen?

Hogyan szerezzek pénzt 11 évesen?

Figyelt kérdés
Szeretnék magamnak 1-2 dolgot venni.Más sokat gondolgottam rajtam pl: amikor megyek suliba minden nap kérek 200Ft h veszek valami édességet de nem költöm el hanem megtartom(5 nap alatt egy ezres) vagy sörösüvegeket visszaváltok (honnan szerezzek üvegeket) vagy gyűjtök vasat és leadom(de honnan szerzzek vasat)...stb mostanában gyűjtögetek de elég lassú...hogyan szerezzek pénzt??

2013. aug. 12. 20:00
 1/9 A kérdező kommentje:
elfelejtettem h néha szerzek ingyen nagyobb karaktereket játékokba és azokat eladom...(sfgame 103 felderítő 950Ft:D)
2013. aug. 12. 20:02
 2/9 anonim válasza:
11 évesen sehogy. Nagyobb összegre ne is gondolj. A vas leadással kapcsolatban pedig az a véleményem, hogy illegális. (18 év alatt) :)
2013. aug. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
a vas leadást úgy gondoltam h én keresek anyám leadja és enyém a pénz :)
2013. aug. 13. 20:27
 4/9 A kérdező kommentje:
egyébként egy rendes Nike vagy Adidas cipőt akarok ami kibírja tavasszal nyáron és ősszel...szeretnék egy jobb gépet vagy egy táblagépet.Meg olyan dolgokra mint pl.: pizzára a haverokkal 1-2 fagyi az oszt. kirrándulásra annyit vigyek amennyit akarok és nem annyit amennyit adnak ....
2013. aug. 13. 20:30
 5/9 anonim válasza:
3%

xDDD 11 évesen te mi olyat akarsz venni mondd már meg,amit a szüleid pénzén nem tudsz,mert valószínűleg nem engedik (gondolom)?? xddd

te csak ülj otthon oszt tévézzél,pénzt keresni ráérsz te még bőven,egyelőre elégedjél meg szépen azzal amit eddig keresel/kerestél!!! 14/L

2013. aug. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

utolsó

szüleimnek sincs sok pénzük...van annyi h kifizzesék amit kell (ha tv-zek akkor többet) de semmi plussz.

Nekem meg mint mondtam kéne egy jó cipő új gép vagy tábla gép...és én nem te vagyok h minden hülyeségre elköltöm (egyébként meg neked se lehet sok pénzed mert 15 alatt nincs diákmunka)

2013. aug. 16. 20:23
 7/9 anonim ***** válasza:

A szüleidnek kellene lebeszélnie, kereseni valami lehetőséget, hogy segíts valaki ismerősnek, aki cserébe szívesen ad egy kis zsebpénzt. Bevásárlás és kutyasétáltatás jut így eszembe, ha valamelyik szomszédnak esetleg szüksége van rá.

Mindjuk függ attól, vannak-e olyan normális ismerősök, akik ennyit megengedhetnek maguknak, mert hát nyilván a szüleidnek se viccből nincs sok penzük, és sokan mások is így vannak vele. Remélhetőleg nem az összes ismerősötök. :)

2013. aug. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

én is 11 vagyok nekem is kéne pénz és nekem húsvétra, meg nyaralásra,szülinapra kapok pénzt de te locsolkodásra is kérhetsz pénzt a nagyszülőktől v. a dédidtől de a szüleidtől semmiképp ne kérj csak akkor ha fizetést kapnak

Vagy ha ismersz valaki idősebb nénit vagy bácsit megkérdezheted,hogy kell-e nekik segítség és ha kell akkor segítesz nekik és azért is kaphatsz pénzt

2014. jún. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én is 11 éves vagyok. próbáld meg azt hogy szülinap névnap karácsony húsvét stb. az egyéb csecse-bere helyett pénzt kérsz tehát nem kérsz semmi mást csak egy "kis" pénzt meg mittomén'egy-két táblacsokit én ezt szoktam és beválik :D
2015. okt. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!