Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Otthoni munka? A lenti honlapo...

Otthoni munka? A lenti honlapon lévő szervezetet illetve munkákat ismeri valaki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azt szeretném megtudakolni, hogy ismeri-e valaki az alábbi honlapot: www.otthonrol.hu ?


Valakinek van valamilyen tapasztalata, akár negatív vagy pozitív velük kapcsolatban? Sajnos nem tudtam kivenni a honlapról még, ám a facebook-on olvastam egy hozzászólást, hogy vesznek el pénzt a fizetésből. Ez így igaz? Van valamilyen regisztrációs díja ennek a cégnek?Van egyáltalán munka elég itt? Mert azt is olvastam, hogy nem sok. Illetve tud valaki ajánlani otthonról végezhető biztos, nem ráfizetéses munkát? Személy szerint gépelés stb.-re gondoltam... A telefonos kérdezést nem szeretném... Köszönöm a válaszokat előre is!



2013. aug. 15. 14:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne legyél idióta és ne fizess filléres munkáért egy cégnek se, semennyit.


Ha valóban gépelni akarsz, adj fel egy hirdetést az apródon vagy máshol, hogy gépelést vállalok, ennyiért és ilyen határidővel. Sokan nem fognak neked ezért fizetni, mert ez már nem tudás, mindenki tud gépelni. De hátha akad egy-kettő. Sokat nem fogsz keresni vele. Ezért ne légy hülye, hogy még abból a kevésből is levonjon valami cég.

2013. aug. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!