Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nagyon gáz beadni úgy beadni...

Nagyon gáz beadni úgy beadni az önéletrajzot ugyanoda kb 2 hónap különbséggel, hogy az egyikben egyetemi végzettséggel jelentkeztem, most meg csak az érettségit tűntetném fel?

Figyelt kérdés
Igazából nem írja, mit várnak el, multi pénztárosi állás, de már úgy vagyok vele mindegy mi csak legyen végre munkám, ezért döntöttem úgy, hogy megpróbálom. Az elsőre nem reagáltak, de most újra hirdetnek ilyen pozíciót. Meddig van a rendszerükben a jelentkezés vagy nézi ezt egyátalán valaki?

2013. aug. 16. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1 évig van a rendszerben. De végül is beadhatod újra módosított verzióban. Ha a rendszer jelzi hogy te már írtál és akkor sem reagáltak, akkor most sem fognak. De az is lehet hogy a második önéletrajzodra reagálnak majd.

Mit veszítesz?? Semmit.. Szóval sok sikert

2013. aug. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Nem bantas keppen, de ha irsz valamit azert elotte olvasd at hogy mit irtal....
2013. aug. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Nem hinném, hogy nem olvasta el. Szimplán csak egyetemi végzettséggel nem vesznek fel pénztárosnak.

Én nem hiszem, hogy feltűnik bárkinek.

Én úgy tudom, hogy fél évig őriznek meg egy önéletrajzot, de szerintem simán beadhatod újra, nem fog feltűnni.

2013. aug. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Arra ertettem, hogy a kerdest is eleg gazul irta ki...
2013. aug. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a normális válaszokat, akkor megpróbálom.


Látom, hogy 2x szerepel a beadni szó, de utólag változtatni nem lehet, becsúszott, bárkivel előfordulhat.

2013. aug. 16. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!