Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri mostanság katona...

Megéri mostanság katona lenni? L/25

Figyelt kérdés

Sziasztok

remélem hasznos infókat kapok

25 évesen munkanélküli kiv. amikor van közmunka, úszni nem tudok és nincs jogsim se...

Így kérdezem mennyi esély van, hogy felvennének? nagyon elgondolkoztam, hogy megpróbálom vagy a katonaság vagy a rendőrséget, és így talán álláshoz is jutnák.

Mennyire nehéz egy kiképzés?

Tud valaki bővebbet írni, hogy miben mennyire kell megfelelni? Mert azt olvastam, hogy úszni is tudni kell és jó ha jogsi is van....

Melyik lenne a jobb megoldás?

köszi :)



2013. aug. 16. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Úszás kell, de azt meg lehet tanulni, mert csak víz kell hozzá: 25 évesen még nem késő, 1-2 hónap és úgy siklassz a vízben mint egy sellő, meg legalább segít ráhangolódni a fizikai alkalmasságira: [link]

Jogosítványt a Honvédségben is tudsz szerezni, az nem feltétel. Viszont nőként elég nagy adag elszántság kell hozzá.

A rendőrségi részéhez nem tudok hozzászólni, nyílván oda más tudás kell.

2013. aug. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a választ és a linket:)

most nagyon elhatároztam, el is kezdtem edzeni

a közel jövőben tervezem, hogy elmegyek egy toborzó irodába is

amúgy az év bármelyik napján lehet jelentkezni? mert szeretnék felkészülten odaállni

2013. aug. 16. 18:21
 3/4 TrükkösBélabá válasza:
Kb 70 000Ft nettód lesz honvédként . A kérdés az hogy ez megéri-e neked.
2013. aug. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hasonló cipőben vagyok én is. Tudod mit? Megéri 70 ezerért, minthogy utcát söprögessek segélyért.
2013. nov. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!