Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Újra az iskolapadba a szebb...

Újra az iskolapadba a szebb jövőért?

Figyelt kérdés
Vannak itt rajtam kívül akiket a jelenlegi gazdasági válság 'rákényszerít' hogy átképezzék vagy továbbképezzék magukat és így újra egyetemre,tanfolyamokra kell járniuk. Én húszas éveim vége felé járok, a családom is nehézségekkel küzködik, de muszáj vagyok még két évet ráhúzni a tanulmányaimra, mert az alapképzéses diplomám nem aratott sikert. :( Tudom, hogy most vagy soha. Ha most ebben nem fektetek bele, később már nem fog menni. Titeket mi vitt rá hogy újra tanuljatok 27 év és e felett? Hogy bírjátok? Dühösek vagytok amiért rávittek titeket a körülmények?

2013. aug. 19. 09:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Hasonlóan vagyok én is. 28 éves vagyok, a szakmámat nagyon is érinti a válság. Sokáig átképzésen gondolkodtam, de nem rég született meg a döntés, hogy adok még egy esélyt a szakmámnak és nem át, hanem tovább fogom magam képezni. Még két és fél évet kell így tanulnom (ezt maximum fél évvel tudom lerövidíteni, hosszabb meg szintén lehet, de nem nagyon szeretnék csúszni) Dolgozom és van egy kisgyerekem is, csak levelező jön szóba, vagy nappali munka mellett, de azt nem preferálnám. Nem vagyok dühös, csak eléggé elkeseredett és rettentő megerőltető most kitartónak lennem, pedig mindig is céltudatos voltam :(
2013. aug. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!