Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » B kategóriás jogosítvánnyal...

B kategóriás jogosítvánnyal milyen munkát kereshetek?

Figyelt kérdés

Elsősorban fuvarozási érdekelne. Suli után, délután szeretném csinálni. Olyanra gondolok, hogy pl. kisbusszal (amit ugye vezethetek B-vel) árut, vagy építkezéshez szükséges dolgokat (pl. deszkák, nyílászárók) hozni-vinni. Nos, mivel nem vagyok még 18, de nagyon nagy szükségem lenne a pénzre, diákmelót meg nyolc órában nem tudok vállalni suli mellett, így legalább hasznát vehetném a jogsimnak, főleg úgy, hogy nagymamámnál lakom nemsokára, és nem fogok tudni vezetni. Hasonló munkákat meg kb. 4 órában is tudnám végezni. Ismertek ilyen lehetőségeket? Vagy ezekhez már teherfuvarozói engedély kell?

Köszönöm a normális válaszokat :)



2013. aug. 19. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy a nagymamánál laksz miért ne tudnál vezetni??!
2013. aug. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Kétlem, hogy egy tapasztalatlan sofőrre akármilyen árut is rábíznának. Max pizzát.
2013. aug. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%
Majd felébredsz! Rájösz, hogy nem tejfel a felnőtt lét! Szaros úrvezetőivel meg vezetheted a nemlévő járgányod, mert klozetban nem használható, elvileg!
2013. aug. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

már nem azért, de ha nincs olyan rokonod aki vállalkozó, akkor ne is álmodj ilyenről.

B kategóriája még a legutolsó munkásnak is van kb, miért fizetne bárki külön embert, ha meg tudja csinálni az, aki a melót végzi.

Én 18 évesen, 1 éves jogsival(B) jelentkeztem egy pékséghez nyárra, ismerem is a tulajt stb. voltunk próbaúton is, hogy tényleg tudok menni 3,5 tonnás autóval, nem csak mondom.

Már a papírokat intéztük, amikor hívtak hogy mégsem enyém az állás, mert egy olyan ember, akinek van C-s jogsija alkalmasabb ilyenre, mert ugye tapasztalat. Felvették. Aug végén totálkárosra törte az autót, azóta is fizeti havi részletekbe.

tehát ebből azt akartam kihozni, hogy nem nagyon tudsz sima B kategóriával elhelyezkedni.

Most beszéltem egy nemzetközi fuvaros céggel, furgonoznak, szó nélkül felvennének, és én a vezetésért képes lennék otthagyni az iskolát, 19 évesen, van egy érettségim aztán ennyi, csak heti 40 ezerért nem fogok elmenni uniózni furgonnal, hogy egy kutyaólban lakjak, mert a furgonhoz képest egy kamion hotel hilton, és az a 40 az akárhogy is nézzük kevés arra, hogy napi 16-18 órákat vezessél, heti 5-6-szor egy kutyaólban, 0 kényelemben lakjál, és a lelked kihajtsák, mert nincs tachográf az autóban, én ebből nem kérek, inkább leteszek egy szakmát, betöltöm a 21-et, aztán elmegyek kamionozni.

2013. aug. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Első: anyámékkal olyan szarul vagyok az utóbbi időben, hogy ha én mamához megyek, biztos, hogy szóba se állnak velem, mert már így is teljesen kiakadtak, amikor közöltem, hogy én bizony megyek.

Többiek: ismerős éppen akadna.. .

2013. aug. 19. 18:36
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja és a kocsi nyilván anyáméké, kisbusz, tehát van gyakorlat, csak többé nem vezethetem.
2013. aug. 19. 18:38
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
Esélyed nincs. Egyrészt, mert tapasztalatlan vagy, mikor ezresével állnak sorba az A-B-C-D-E- PÁVI-II vizsgás sofőrök, mert nincs meló. Más részről egy B katos kisbuszt az egyik melós vagy a műszakvezető is gond nélkül elvezet, erre nem vesznek fel sofőrt. Harmadrészt pedig senki nem fog vesződni egy iskolással, hogy az órarendjéhez igazítsák a melókat...
2013. aug. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igazad lehet.
2013. aug. 20. 09:26
 9/9 anonim ***** válasza:

Ilyen jellegű diákmelókat nem véletlenül nem hirdetnek.

Biztos találsz más melót, de ilyet saját erőből nem. Az,hogy ismerős , rokon, barát mivel bíz meg az más kategória.

2013. aug. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!