Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem jelentem meg a munkanélkül...

Nem jelentem meg a munkanélkülibe, törölni fognak?

Figyelt kérdés

Pályakezdő vagyok, nem jelentem meg a munkanélkülibe 8-án, és feleslegesnek is tartom h bemenjek mivel pénzt nem kapok, ezért nem fogok utazgatni 50km-t ha nincs más dolgom a városba.

Az utazásomat nem finanszírozzák akkor meg minek menjek be?

Törölni fognak? és olyankor mi a teendő?


2013. aug. 22. 10:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha pénzt amúgy sem kapsz, akkor olyan mindegy. Munkát így se úgy se adnak.
2013. aug. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Valószínűleg igen, én sem jelentem meg egyszer, jött is a levél néhány hét múlva, hogy töröltek.
2013. aug. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Voltam pályakezdő, nekem az utazási költségemet utólag postán visszaküldték.
2013. aug. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az utazási költségedet térítik, úgyhogy ez csak lustaság. Ha nem mész be, szankciósan kitörölnek, 60 napig nem tudsz újra regisztráltatni, és önkormányzattól se igényelhetsz semmit, még a TB-d fizetését sem. Egyébként meg jó eséllyel már felesleges volt ez a kérdésed, mivel két hét telt már el, valszeg már töröltek.
2013. aug. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez nem lustaság, csak van más elfoglaltságom, azért nem fogok 1 órát utazni ha más dolgom nincs.
2013. aug. 24. 13:44
 6/8 A kérdező kommentje:
mármint ha más dolgom nincs a városban
2013. aug. 24. 13:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor meg töröltesd magad, senkinek nem kötelező nyilvántartásba vetetnie magát. Ennyi.
2013. aug. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Igen, törölni fognak. Én több, mint fél évig voltam regisztrálva, aztán egyszer én sem mentem el a kötelező 3 havontai újrajelentkezésre, mert épp nem voltam itthon, 2 hét után már kaptam is a levelet, hogy töröltek a rendszerből. Mondtam is, HURRÁ!!! Nekem sem származott belőlük semmi hasznom, TB-t magam fizetem, még csak hasonló álláslehetőséget sem tudtak ajánlani, amit a végzettségem megkívánna. Úgyhogy legalább nem rontjuk a munkanélküliség statisztikáját... papíron.
2013. aug. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!