Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A Tescoban milyen végzettségük...

A Tescoban milyen végzettségük van azoknak, akik a pénztárosokat "felügyelik"?

Figyelt kérdés

Diákként dolgozom a Tescoban és mindig van ott egy "vezető", aki segít a diákoknak elszámolni vagy ha valamit nem tudnak a diákok, akkor ettől a "vezetőtől" lehet segítséget kérni. Általában ott járkálnak a kasszáék mellett, illetve, mikor bemegyek, akkor nála kell jelentkezni, ő írja be, hogy megjelentem a munkán és megmutatja, hogy melyik kasszába üljek stb.

Remélem tudjátok kire gondolok.. :)

Azért érdekelne, mert ahol én dolgozom, ott 3 ilyen ember van ebben a munkakörben, de mindegyiken látszik, hogy nagyon beképzelt és nem értem, hogy mire vannak olyan nagy mellénnyel, lenézik a diákmunkásokat/pénztárosokat.

Gondoltam arra, hogy talán van diplomájuk, de nem úgy néznek ki, ráadásul a viselkedésük se épp arra vall, hogy ők diplomával rendelkeznének, eléggé primitívek.


2013. aug. 22. 23:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Műszakvezetőre gondolsz. Hát ha ott dolgozol a tescóban akkor lehet arra lehetőséged hogy eljárj tanfolyamra és akkor lehetsz műszakvezető is. Kicsit többet keresel mint aki ott dolgozik eladóként.
2013. aug. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Azok a felügyelők többnyire műszakvezetők, de a barátnőmet egy pénztáros figyeli aki főállásban van ott és neki szakmája van erről, tehát egyedül nem dolgozhat jó nincs mellette folyton az tény de ha gondja van akkor vele kell beszélnie. Vagy a műszakvezetővel.

Barátnőmnek jó sora van szerencsére, mert ő jó csapatba került de ott vannak olyanok akik csak szívóznak velük.

2013. aug. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
45%

Rohadtul van mire nagykepunek lennie, hisz a tescoban dolgozik! :D

Amugy akar diplomajuk is lehet, sokra vitte vele, megerte 4 evig tanulnia erte.

2013. aug. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
50%
meglepődnél, ha tudnád, hogy mennyi primitiv idiótának van diplomája...
2013. aug. 23. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy sok idiótának van diplomája, ezért is gondoltam eddig azt, hogy nekik is van. Viszont ma az egyikük miközben számoltuk el a kasszát megkérdezte, hogy mit tanulok (bunkón..) és mondtam neki, hogy gazdálkodási és menedzsmentet mire ő: "óó akkor te ilyen kis cicababa leszel főnök mellett..."

Szóval nem is értem, most ő vagy ledoktorált, hogy ennyire fennhordja az orrát vagy elképzelni sem tudom mire ilyen nagyképű. Közben eszembe jutott, hogy talán elvégzett egy üzletvezetőit és úgy került oda.

2013. aug. 23. 01:35
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezt azert mondta mert fogalma nincs mit jelent a szak amit tanulsz. Neki annyit hogy egy irodaban vegzendo munka fonok mellett. Igazi Tesco altal agymosott suttyok ezek.
2013. aug. 23. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ezek a felügyelők egyszerű előléptetett és "továbbképzett" pénztárosok. Akár 8 általánosa is lehet, az sem kizárt. Persze akár lehet diplomája is, nem kizáró ok.
2013. aug. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Jesszusom...látszik hogy diákmunkas vagy...ilyenen fent akadni!? Megsugom -csak hogy ne érjen több meglepetés ezzel kapcsolatban az életen- 10 nálad magasabb beosztásuból 8 valamilyen szenpontbol nem lesz szimpatikus. Vagy azért mert bunkó, vagy mert tul szigoru...stb.
2013. aug. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Nem ért meglepetés, egy szóval sem említettem ilyet. Csak meglepett, mert egyrészt szerintem nekem már most magasabb végzettségem van 20 évesen, mint neki 40 évesen. Másrészt pedig nem értem, hogy mire van olyan nagy mellénnyel: arra, hogy diplomával csak ilyen munkát kapott (ebben az esetben én inkább meghúznám magam)/arra, hogy csak ennyit ért el az életben (pénztárosi továbbképzés+szar tescos munka).

Tehát nem lepődtem meg, lehet, hogy ő már arra is büszke, hogy ennyit elért és nem a pénztárban kell ülnie vagy árut feltöltenie, csak arra voltam kíváncsi, hogy vajon milyen végzettséggel pattognak ott, mintha ők lennének a főnökök...

2013. aug. 23. 13:16
 10/19 anonim ***** válasza:
65%

A végzettséged kb. semmit nem ér, ahogy az övé sem. Csak az számít, milyen vagy a szakterületeden.


Elárulom, hogy pont véletlen én is a Tesconál vagyok vezető (ezért kicsit bánt a "sz*r Tescos meló kifejezés :) ). A Tesco felsővezetésében van érettségi nélküli, technikumot végzett személy. Mégis, a szakterületén az ország legjobbja, soha senki nem akarná lecserélni a pozíciójából, sőt, rendszeresen ajánlatokat tesz neki a konkurencia...

Míg rengeteg "diplomás" tölti fel a polcokat nap mint nap.


Jól jegyezd meg: Nem a papír tesz valakivé, hanem a TUDÁS, ami mögötte van. Ha van egy papírod tudás nélkül akkor kitörölheted vele minden reggel.

2013. aug. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!