Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Felvennének irodába papírrende...

Felvennének irodába papírrendezős, adminisztrációs munkára, ha még soha nem dolgoztam ilyen helyen és nincs benne gyakorlatom? 20/L

Figyelt kérdés
Júniusban végeztem csecsemő-és kisgyermeknevelő gondozó felsőfokú Okj-s szakképzésen, de itt Győrben és a hozzám közeli falukban, községekben sincs gondozónői állás jelenleg. Már beadtam az önéletrajzomat egy csomó helyre( Győrbe a központi bölcsibe, de azt mondták most egyik bölcsibe se keresnek gondozónőt.) Csecsemőotthonban is érdeklődtem, de nem válaszoltak az e-mail-re. Meg félek, hogy ilyen helyen nem bírnám lelkileg a munkát, mivel eléggé érzékeny vagyok és megsajnálnám az árva gyerekeket. Aztán meg 12 órázni sem szeretnék. Családi napköziknek is írtam, de még nem írtak vissza. Nyúlon is érdeklődtem egy bölcsibe, de most ott sincs állás, valamint Koroncón egy családi napköziben is, de a nő csak ennyit írt köszönöm szép anyag. Azt hittem majd alkalmaz, de azóta se értesített. Szóval már nagyon félek, hogy szeptembertől nem tudok elhelyezkedni a szakmámban pedig lejár az eü- biztosításom is. Nem hittem volna, hogy ezzel ennyire nehéz elhelyezkedni.A 2.Okj-s képzés nekem már fizetős lenne és nem is tudom mit tanulhatnék. Az egyetemmel ugyanígy vagyok, csak az nem lenne fizetős, mivel még mehetnék nappalira, ha jól tudom. Szóval muszáj munkát találnom, de az ilyen irodai papírrendezősre lehet gyakorlat és végzettség kell. Pedig precíz, megbízható, felelősségteljes vagyok pont nekem való munka. Szívesen elüldögélnék egy irodában mondjuk 8 órában, gondolom jól is fizetnének és a munkámat is jól végezném. Szerintetek felvennének ilyen helyre egy pályakezdő még soha nem dolgozó fiatalt lányt? Vagy mi más területen találhatnék állást?
2013. aug. 24. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Elvileg lehet, hogy irodában keresnek tili-toli meóra (fénymásolás, iratrendezés), de általában kérnek legalább gyakorlatot és esetleg nyelvtudást.

Ha csinos lány vagy, megpróbálhatod még a hostess vagy recepciós munkákat. Ha bent vagy a recepción, utána léphetsz előre (nekem így sikerült, de már nagyon régen)

2013. aug. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy azért irodában üldögélős, iratrendezgetős munkáért annyira nem jól fizetnek.
2013. aug. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én diplomával 74ezerért tolok papírt egy irodában az egészségügyben, elég nagy rajtam a felelősség, ha valamit elbaltázok meg is halhat valaki.

Ismerős hozott ide, egyáltalán nem volt irodai tapasztalatom, ilyen irányú eü meg pláne nem. A félórás teszten megfeleltem, gondolták ha van diplomám nem vagyok hülye. Az elején gáz volt, de beletanultam.

Szóval felvehetnek, de az ilyen állásokra akkora a túljelentkezés, hogy szerencse kell hozzá.

2013. aug. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!