Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgozik valaki a McCaféban?

Dolgozik valaki a McCaféban?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy az ottani dolgozókat be szokták e osztani az éttermi részre is? Mert én azt hallottam, hogy nincs olyan, hogy csak McCafés dolgozó. Illetve, hogy milyen a munka ott?
2013. aug. 25. 17:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez szerintem étteremfüggő. Nálunk igen, be szokták osztani, sőt mivel sajna ott elég alacsony a McCafé-s forgalma, még műszak alatt is át kell mászkálnunk az éttermi részbe segíteni. De ahol jó forgalom van, ott műszak alatt biztos nem kell átmenniük, de az elképzelhető, hogy ha nem is mind, de van 1-2 dolgozó, aki nem feltétlenül mindig oda van beosztva. De ez mondom helyenként eltérhet akár.

Nálunk pl. dolgozott részmunkaidőben nő, aki egy másik étteremben már régóta kávézós volt, ott maradt is főállásban, és ő pl. egyáltalán nem értett az éttermi részhez, fura is volt neki ami nálunk van. :)

Amúgy én szeretem, a vendégek is mások azért ott. Bár kiváncsi lennék milyen lenne egy "normális" mccaféba dolgozni.

2013. aug. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!