Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 22 évesen gyári szalagmunkát...

22 évesen gyári szalagmunkát végzek. Vannak még mások is így fiatalon hogy ilyen munkára vannak kényszerülve, mert semmi más nincs a környéken?

Figyelt kérdés

2013. aug. 25. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
22 évesen én is gyári munkát végeztem. Szalag mellett dolgoztam. Nem volt azért olyan rossz, mert legalább kaptam fizetést. De nem kell végleg leragadni a gyári munkánál. Azóta eltelt pár év, és Angliában dolgozom egy ügynökségnél..
2013. aug. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Annyi idősen én is hasonló monoton, lélekölő munkát csináltam. Aztán elkezdtem tanfolyamokra járni, nyelvet tanulni.. most külföldön élek, nagon jó körülmények között. Azt értsd meg, hogy mindennap tenned kell egy kicsit a jövődért. Hol akarsz lenni 5 év múlva? Ha csak picit tanulgatsz, képzed magad, akkor sokkal előrébb leszel, de ha csak elvégzed a munkád és sajnálod magad a nehéz életed miatt, akkor 5 év múlva pont ugyanott leszel, ahol most. Nem baj, ha a jelened szar, az a baj, ha beleragadsz.
2013. aug. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha már van egy akármilyen munkád az egy jó kezdet. Spórolhatsz egy fizetős tanfolyamra, vagy felhalmozhatsz egy kis tőkét ahhoz hogy elköltözz egy olyan városba ahol más lehetőségeid is vannak.

Sok fiatalnak sajnos még ilyen esélyei sincsenek.

És hogy a kérdésedre válaszoljak, igen vannak más 22 évesek is akik szalagmunkát végeznek.

2013. aug. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy kis motiváció:

18 évesen diákmeló árufeltöltés.

19 évesen gyári szalagmunka.

Utána megint diákmunka... Cukorrépa szedés, kocsikísérés, árufeltöltés, betanított munka.

Diploma után munkanélküliség, aztán 25 évesen Call Center.

Aztán megint munkanélküliség...

Most viszont felvettek menedzsernek! Kíváncsian várom :)

Anno nekem sem volt más a szalagmunkán kívül :S Hidd el a pénztelenségnél jobb és lehet, hogy idővel ott is előreléphetsz majd!

2013. aug. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!