Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkát lehet válalni?

Milyen munkát lehet válalni?

Figyelt kérdés
Milyen munkát lehet válalni egy községben?(aki nem tudná falu és kis város közötti úgy nevezett község.) 2014.6. honapában leszek 15 éves.Szülői engedélyel milyen munkát válalhatok és kb menyit kapnék 1 honapban?

2013. aug. 27. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát amilyen van. Meg attól is függ, hogy milyen község - nógrádi erdőgazdasági terület, Bp. agglomerációs lakóövezet vagy hajdúságban mezőgazdasággal foglalkozó település.

15 évesen még fizikai munkára sem vesznek fel, a kérdésből ítélve viszont te nem diákmunkára gondoltál. Valamilyen idénymunka esetleg, ha van.

2013. aug. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Diák munkára gondoltam és most szorolap vagy valami hirdető újság kihordásán gondolkodom.menyit fizetnének csak a nyáron 1honapban?(Azért gondoltam mert van egy ismerősőm a hivattalból és jegyző szerintem a segitségével bejuthatok.Kb menyit kereshetnék ezzel a munkával?)Köszi a választ kedves első válaszoló és a töbieknek is.
2013. aug. 27. 12:05
 3/3 anonim ***** válasza:
16 az alső korhatár. 15 éves még nem dolgozhat.
2013. aug. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!