Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Andreasagroval kapcsolatba...

Andreasagroval kapcsolatba valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Olyanok válaszaira várok akiknek van biztos információi ezzel kapcsolatba pl. mennyit fizetnek mennyi az átlagos megélhetési költség Dániába stb.
2013. aug. 27. 16:43
 1/1 gezuka86 válasza:
Az attól függ mennyi munkaórád van. Én tehenekkel melóztam, heti 55- 60 óra, keresetem 300 ezer felett volt mindig, de haveromnak először például kevesebb volt mert nem tudott favágáson az idő miatt sokat dolgozni. A kaja kijön 200 euróból, ha nem iszod el a pénzt. :D Szállást nekünk ingyen adták.. Igaz hogy a haverom szállása új volt az enyém meg 2 nap takarítás után volt fehér embernek való.
2015. jan. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!