Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehetséges egy milliárd eurós...

Lehetséges egy milliárd eurós házat venni hitel nélkül?

Figyelt kérdés
Egy tengerparti hegyoldalon lévő villa medencével, hatalmas telekkel egy milliárd forintért eladó! Kinek van erre pénze? Ki lehet ezt fizetni hitel nélkül zsebből? esetleg ha a a férj és a feleség is orvos?

2013. aug. 27. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Vannak nagyon vagyonos emberek. Nagy cégek felsővezetői, stb. Akinek milliós fizetése van, ráadásul pénzügyi területen dolgozik és ügyesen fektet be, több pénzt fialtatni könnyebb.


De bármilyen területen el lehet ezt érni, ha eredeti és piacképes tudással/ötlettel/szakértelemmel rendelkezik az ember.

2013. aug. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A kerdesben milliard eurot irtal - ez mar beinditotta a fantaziamat.


Viszont milliard forint az nem nagy penz.

Itthon meg valamennyire - de kulfoldon mivel a piaci helyzetek jobbak nem olyan veszes ekkora vagyonra szert tenni... lasd pl. a Middleton-csalad... partykellekek forgalmazasabol kogazdagok lettek.


Milliard euro nah az mar valami... es azt mar tenyleg csak kevesen mondhatjak el magukrol hogy milliard euros vagyonuk lenne...

2013. aug. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azert tisztazzunk valamit... ahoz hogy milliardos hazat vegyen valaki hitel nelkul ahoz nem eleg milliardosnak lenni hanemahoz mar tobb milliardosnak kell lenni persze eurorol es dollarrol beszelunk! Nah de ez igy viszont total irrealis dolog mert a holywoodi haz arak is ami full full extra "csak" 5-10 millio dollara rugnak... De ibizan is a helyzet hasonlo mivel egy a hegyoldalban allo villa, teraszos kozel 200nm2 medencevel aminek a kozepebol palmafa no ki, 10.000nm2 telek, 800nm2haz, jakuza, kovacsolt vas kerites meg amit akarsz fulloson mindennel parkositva, 4garazs, a hegyeoldalban a sziget nyugati resze belathato es csupan csak 3millio euro... Szoval milliard ezros haz mar magaban fake!!
2013. aug. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
pedig direkt figyeltem, hogy nehogy eurót írjak :D de természetesen Forintra gondoltam :)
2013. aug. 28. 21:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát, a microsoft most fizetett 5,44 (vagy mennyi) eurót (igen, eurót, nem forintot) a nokiának, emrt megvettek nem tudom miket.

Tudom hogy ez egy cég, de akkor is

2013. szept. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!