Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit jelent pontosan a készlet-...

Zolika087 kérdése:

Mit jelent pontosan a készlet-karbantartási asszisztens? Vagy dolgozik valaki ilyen beosztásban a Tesco-ba? Ugye nem az árufeltöltő szép megnevezése? Találtam álláshirdetést, és érdekelni, de nem tudom mit takar, és mennyi kb a fizu.

Figyelt kérdés

2013. aug. 27. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Készlet gazdálkodási asszisztensnek hívják amire te gondolsz szerintem. Feladatuk, általában leltározás, leárazás, selejtezés, stb. De ha nincs más munkájuk akkor ők is csinálnak árufeltöltést, kasszázást is, mint mindenki más. Ahol én dolgoztam Tescoban még némelyik igazgató is besegített polcot tölteni.
2013. aug. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor alapesetben nem árufeltöltőt ha jól értem. Fizu egy kicsit jobb mint a pénztáros vagy az árufeltöltő?
2013. aug. 28. 13:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ugyanaz mint a pénztárosoké, szakmunkás minimálbér, tehát kicsivel jobb mint az árufeltöltőé, de ez nem 100%.

Viszont általában csak hétköznap és csak délelőttös műszakban dolgoznak, tehát kevesebb is lehet a nettó a pótlékok hiánya miatt.

2013. aug. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz, a készletesek minden nap dolgoznak minden tesco áruházban, csak nem minden nap teljes létszámmal. Viszont a nagyon nagy áruházaktól eltekintve általában reggeles műszakban, nem 3 váltottban.
2014. márc. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!