Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van olyan aki mindent el tud...

Van olyan aki mindent el tud mondani a Google-ról, mint munkahelyről? (Dolgozik ott valaki, aki itt is fent van? )

Figyelt kérdés
Elsősorban arra vagyok kíváncsi, hogy könnyű-e oda bekerülni, milyen iskola kell hozzá, mennyi a fizetés, hogy bánnak az alkalmazottakkal stb. Légyszi mindent:)

2013. aug. 29. 08:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel nagyon is.
2013. aug. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Itt olvashattok róla. Gondolom tudtok angolul, ha szeretnétek ott dolgozni:


[link]

2013. aug. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Köszi szépen utolsó,ez tényleg nagy segítség,néztem az egyik hirdetésüket nem is kérnek túl nagy dolgot,1 év tapasztalat és legyenek meg a megfelelő tudások,még a diploma se kötelező a pályázásnál.

Tényleg köszi.

2013. aug. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem ott dolgozom, de a városban ahol élek elég nagy google telephely van, és kb 40-50 magyar dolgozik náluk.


Bekerülni a céghez egyáltalán nem könnyű: az egyik (vagy abszolút) leginkább keresett munkahely világszinten a tech szektorban, napi több ezer pályázatot kapnak. Úgy mondják, nem elsősorban a tapasztalatot, hanem inkább a tehetséget keresik: gyakorlatilag válogatni akarnak (és válogathatnak is) a zsenik között :-)

A magyarok, akiket ismerek, azt hiszem mind BME-sek. Bejutáshoz 5-6 interjun, tesztirásokon át vezet az út (mondjuk ez sok más helyen is hasonló). Természetesen, ha zseni vagy, mindezt nem nehézségként éled meg :-)


Bánásmód: jó, olvass utána, nézz videókat.


Ami nehézség, úgy látom, hogy a sok zseninek nem feltétlenül van kielégitő munkája. Ezért aztán egy idő után uj kihivások után néznek, váltanak (ami tulajdonképpen nem is meglepő, hiszen más cégeknél ez a legtermészetesebb) - amin viszont meglepődtem, hazamennek :-)

2013. aug. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Köszi szépen utolsó.


Annyit esetleg nem tudsz,hogy mi az elvárás?

Mit kell tudni?

Mire kell ráfeküdni?

Nekem 2,5 év multi tapasztalatom van automata teszt fejlesztés(tehát erős Java és Python tudással rendelkezem).

Nagyon érdekelne,mert nagy álmom ott dolgozni.

2013. aug. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!